Genel

MasterChef Selanay Kapar Doğan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı…

MasterChef Selanay Kapar Doğan Kimdir?

Renkli kişiliği ile yarışmaya katılan Selanay Kapar Doğan, Ankara’dan geliyor. 28 yaşındaki yarışmacı, Ankara’da aşçılık eğitimi almış ve yarışmaya katılacak olması sebebiyle eğitimini yarıda bırakmıştır. Selanay, ilk tur için şeflere Susamlı Levrek Sarma yemeğini hazırlamıştır. 10 yaşından bu yana anası ve anneannesinin yanında onların tariflerini öğrenerek aşçılığa başladığını belirten Doğan, şefler Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’dan üç evet alarak yarışmaya devam etme şansını elde etmiştir.

Instagram Hesabı

Selanay Kapar Doğan’ın Instagram hesabını kovuşturmak için kullanıcı adını arayabilirsiniz. Burada yarışma sürecine dair paylaşımlarını ve kişisel fotoğraflarını bulabilirsiniz.

MasterChef Selanay Kapar Doğan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı...

MasterChef 2024 sezonu, milyonların ilgisiyle başladı ve Selanay Kapar Doğan, hem kabiliyeti hem de renkli kişiliğiyle dikkatleri üstüne çekti. Ankara’dan gelen ve aşçılık eğitimi alan Selanay, Susamlı Levrek Sarma yemeğiyle şeflerden tam not alarak MasterChef serüvenine devam ediyor. Selanay’ın Instagram hesabından daha çok data ve paylaşımına ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu