Masterchef Mehmet Yalçınkaya’nın Çocuklarının Vücudunda Bulunan Kesik Dövmesi Ortaya Çıktı!

0

Masterchef Mehmet Yalçınkaya’nın Çocuklarının Vücudunda Bulunan Kesik Dövmesi Ortaya Çıktı!

Masterchef’in sevilen jürilerinden Mehmet Yalçınkaya’nın programda bir elini gizlemesi vatandaşların dikkatinden kaçmadı. Geçtiğimiz sezonlarda elindeki parmakların kesildiğini söyleyen Yalçınkaya, hayatındaki en etkilendiği anı son bölümde sevenleriyle paylaştı. Mehmet Yalçınkaya’nın elinin kesik resmini evlatları vücutlarına dövme yaptırarak, babalarını duygulandırdı. İşte Masterchef Mehmet Yalçınkaya’nın Çocuklarının Vücudunda Bulunan Kesik Dövmesi Ortaya Çıktı haberimizdeki Mehmet Yalçınkaya’nın kızı Sude Yalçınkaya’nın o oldukca dört gözle beklenen paylaşımı. 

BABASININ DÖVMESİNİ GURURLA TAŞIYOR

Mehmet Yalçınkaya 5 yaşlarında dostlarıyla oyun oynarken, 3 tane parmağını kaybettiğini söyledi. Hayatında yaşamış olduğu duygu dolu anları anlatırken stüdyoyu büyük hüzün kapladı. Ardından Mehmet Yalçınkaya şu cümleleri kurarak herkesi meraklandırdı:

Benim etkilendiğim bir şeyi söyleyeyim. Benim iki çocuğumun dövmeleri benim elim. Senin bu halini sevenler de olacaktır. Onlar dövmeyi yaptırmışlar, acaba etkilenir miyim diye bana bir yıl sonrasında gösterdiler” 

SUDE YALÇINKAYA’NIN OLAY OLAN DÖVMESİ 

Masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın Çocuklarının Vücudunda Bulunan Kesik Dövmesi Ortaya Çıktı!

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.