MasterChef Alper Öztemur Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı…

0

MasterChef Alper Öztemur Kimdir?

Yarışmaya Bartın’dan katılan Alper Öztemur, gastronomi sektöründe iş yapmaktadır. Daha ilkin 2022 senesinde da yarışmaya katılmış sadece ikinci turda elenmişti. Alper, MasterChef 2024’te tekrardan şansını deniyor.

Elendikten Sonra Neler Yaptı?

Alper Öztemur, yarışmada yapmış olduğu konuşmada önceki deneyiminden bahsetti: “Daha ilkin de yarışmaya katıldım ve elendim. Buradan gittikten sonrasında kendimi geliştirdim. Artık bir dükkanımız var ve sizin dükkanda eğitimlere katıldım. Hiç durmadım. Yarışma sonrası hayatım müthiş şekilde evrildi.” Alper, yarışmada ilk turu geçmeyi başardı ve ikinci turda düğün çorbası ile elendiği önceki deneyiminden değişik olarak bu kez karides püresi üstüne panelenmiş tavuk yüreği yapacağını belirtti. “Benim tek sıkıntım coşku. Onu yenersem bir mesele yok,” dedi.

MasterChef Alper Öztemur Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı...

MasterChef 2024’teki Başarısı

Alper Öztemur, şeflerden üç evet alarak ikinci tura geçmeyi başardı ve tabağı fazlaca beğenildi. Bu, onun yarışmada ne kadar iddialı bulunduğunu gösteriyor.

MasterChef Alper Öztemur Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı...

Instagram Hesabı

Alper Öztemur’un Instagram hesabını takip ederek yarışma sürecine dair paylaşımlarını ve kişisel fotoğraflarını görebilirsiniz. Yarışmacının Instagram hesabı üstünden gastronomi alanındaki kabiliyetlerini ve günlük yaşamını takip edebilirsiniz.

MasterChef Alper Öztemur Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Instagram Hesabı...

Leave A Reply

Your email address will not be published.