Lara, şarkılarını Karamürselliler için söyledi

0

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık, 4 Temmuz Karamürsel’in kurtuluş şenlikleri kapsamında birbirinden güzel etkinlikler düzenledi. İlçe genelinde düzenlenen etkinlikler kapsamında bu akşam Kordon’da Sanatçı Ferihan ve arkasından meşhur sanatçı Lara sahne aldı.  Yağmurlu havaya karşın Karamürsel Kordon’u dolduran binlerce insan, Meşhur Sanatçı Lara’nın birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz bir akşam geçirdi.

DAVETLİLER YERİNİ ALDI 

Meşhur Sanatçı Lara konserine Karamürsel Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, Kaytazdere Belediye Başkanı Doğan Çitil, CHP Karamürsel İlçe Başkanı Anıl Aksu ve fazlaca sayıda davetli katıldı.

Lara, şarkılarını Karamürselliler için söyledi

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET İLE ANIYORUZ 

Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık yapmış olduğu konuşmada şu ifadelere yer verdi; 

“Kıymetli hemşerilerim, Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 103. Yıldönümü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz etkinliklerin son günündeyiz. Cumartesi gününden başlayarak sürdürdüğümüz bu faaliyetlerimize ilk olarak iki kıymetli Profesörünün “Milli Savaşım Süreci Karamürsel” söyleşisi ile başlamıştık. Daha sonrasında mahalli sanatçılarımız ve korolarımızın performanslarını izledik. Ve bu akşamda Türkiye’nin fazlaca sevilen sanatçılarından Lara ve ekibi ile beraberiz. Yağmurun azizliğine uğramamıza karşın fazlaca güzel bir akşam geçirdik. Bu münasebetle ülkemizin ve ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunda emeği geçmiş olan  tüm kahramanlarımızı, yiğitlerimizi saygı, hasret ve rahmet ve saygıyla yad ediyoruz. Bilhassa Milli Mücadelenin fitilini ateşleyen, bu ülkeyi, Cumhuriyeti, Cumhuriyetin değerlerini bu ülkeye getiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tabanca dostlarını rahmet ve saygıyla, özlemle ve saygıyla yad ediyoruz. Bu organizasyonlara katılarak, bizleri daha fazlaca cesaretlendirdiğiniz için, bizleri umutlandırdığınız için hepinize fazlaca teşekkür ediyorum.” 

Başkan Çalık konuşmalarının arkasından Meşhur Sanatçı Lara ve Ferihan’a Karamürsel Kadırgası, Sepeti ve çiçek takdiminde bulunmuş oldu.

Lara, şarkılarını Karamürselliler için söyledi
Lara, şarkılarını Karamürselliler için söyledi
Lara, şarkılarını Karamürselliler için söyledi
Lara, şarkılarını Karamürselliler için söyledi

Leave A Reply

Your email address will not be published.