Kuşkusuzlar Filmi Oyunculuları Kimdir? Konusu?

0

Kuşkusuzlar Filmi Oyunculuları Kimdir? Konusu?

 

Kuşkusuzlar Filmi Oyunculuları Kimdir? Konusu? 2024 senesinde gösterime girecek olan ve önceki günlerde çekimine Didim’de başlanmış olan Kuşkusuzlar Filmi oyuncuları netleşmeye başladı. Yapımını ve prodüksiyonunu Hasan Doğan’ın üstlendiği Kuşkusuzlar Filminde başrolde Emim Güngenç Ve Almina Ada yer alacak.

Kuşkusuzlar Filmi Konusu?

Etkileyici hikayesi ile izleyiciyi kendine çekecek şeklinde görünen Kuşkusuzlar Filmi iki çocukluk arkadaşının heyecanlı öyküsünü izleyicinin önüne sunuyor. Filmde çocukken dost olan Doktor Ferit ile Öğretmen Ayşen’in seneler sonrasında talih eseri gerçekleşen bir telefon hitabı ile şekillenen aşklarını mevzu alıyor.

Kuşkusuzlar Filmi Oyuncuları?

  • Emin Güngenç
  • Almila Ada

Emin Güngenç (Ferit)

23 Temmuz 1994 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu Emin Güngenç 2024 yılı itibariyle 30 yaşındadır Marmara Üniversitesi Makine Ressamlığı Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Deneyimli oyuncu Emin Güngenç 8 yaşından 18 yaşına kadar futbolla ilgilenmiş fakat sakatlığı sonrası futbolu bırakmamıştır. Yakışıklı oyuncu Survivor ve kırmızı oda şeklinde yapımlarda da yer almıştır.

Almila Ada (Ayşen)

4 Ağustos 1994 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Almila Ada 2024 yılı itibariyle 30 yaşındadır. Babası gazeteci anası ise moda tasarımcısı ve öğretmendir. Ufak yaşından itibaren baleye ilgi duyan sempatik erkek oyuncu Almila Ada yurt içi ve yurt dışı olmak suretiyle eğitimler almıştır. Oyunculuk kariyeri ise 2021 senesinde menajerimi ara dizisinde Merve karakterini canlandırmasıyla adım atmıştır. Son olarak kuşaksızlar dizisinde rol alan Almila Ada; Yenilmezler: Ultron Çağı, Son Parti, Kırgın Çiçekler ve Üç Kız Kardeş şeklinde yapımlarda da rol almıştır.Kuşkusuzlar Filmi Oyuncuları Almila Ada Kimdir

Leave A Reply

Your email address will not be published.