Dizi

Kuruluş Osman Sezon Finali Ne Zaman? 5.Sezon 2024

Kuruluş Osman Sezon Finali Ne Zaman? 5.Sezon 2024

Kuruluş Osman Sezon Finali Ne Zaman? 5.Sezon 2024

 

ATV ekranlarının sevilen yapımı Kuruluş Osman dizisi sürem finali halletmeye hazırlanıyor. Çarşamba günlerinin favori dizisi Kuruluş Osman Sezon Finali Ne Zaman? 5.Sezon 2024

ATV ekranlarının en popüler yapımı olan Kuruluş Osman dizisi istikrarlı bir halde izlenme sayıları almaya devam ediyor. Yüksek reyting değerleri alan dizinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Özge Törer, Ragıp Savaş, Davet Şensoy, Alparslan Özmol, Miray Akay, Çınar Balcı, Emre Bey, Ecem Sena Bayır, Yulduz Rajabova, Yıldız Davet Atiksoy, Yiğit Uçkan şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Kuruluş Osman Sezon Finali Ne Zaman?

4 Ekim 2023, 5.Sezonuyla birlikte ATV ekranlarında sürem açılışını icra eden Kuruluş Osman dizisi çarşamba günlerinin en favori dizisi olarak yer ediniyor. Yaklaşık 5 sezondur gününün en iyisi. Rakipleri olan Taş Kağıt Makas, Sandık Kokusu, Şahane Hayatım, Survivor All Star şeklinde yapımların izlenme sıralamalarında en üstünde yer ediniyor.

Hal bu şekilde olunca da dizinin final ihtimali ortadan kalkıyor. Hem izlenme hem de dizinin gidişatından memnun olan ATV yönetimi dizinin haziran ayında sürem finali yapması için yapımcı ile konuştu. 2024-2025 sezonunda da devam etmesi beklenen Dizinin haziran ayının ikinci haftası sürem finali yapacağı konuşuluyor. Tarih netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.1715426255 382 Kurulus Osman Sezon Finali Ne Zaman 5Sezon 2024

Başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer ve Yıldız Davet Atiksoy şeklinde adları yer almış olduğu Kuruluş Osman dizisi sürem finali halletmeye hazırlanıyor. Osmanlı’nın kuruluşunu mevzu alan diziyi Ahmet Yılmaz yönetiyor. Yeni sezonda oyuncu kadrosunda değişim yapması beklenmeyen diziden son olarak hamilelik sebebiyle Malhun Hatun karakterine yaşam veren Yıldız Davet Atiksoy ayrılmıştı.

Kuruluş Osman Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle