Kuruluş Osman 6.Sezon Ne Zaman Başlıyor? 2024 Başlangıç Tarihi

0

Kuruluş Osman 6.Sezon Ne Zaman Başlıyor? 2024 Başlangıç Tarihi

 

atv ekranlarının en popüler dizisi Kuruluş Osman bildiğimiz suretiyle 12 Haziran 2024 Çarşamba günü sürem finali yapmıştı. Bu haberimizde Kuruluş Osman 6.Sezon Ne Zaman Başlıyor? 2024 Başlangıç Tarihi sorularına cevap bulacağız.

Atv ekranlarında ortalama 6 sezondur her çarşamba günü seyircisi ile buluşan Kuruluş Osman dizisi istikrarlı şekilde izlenmelerinde azalma olmadan devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Özge Törer, Ragıp Savaş, Davet Şensoy, Miray Akay, Çınar Balcı, Emre Bey, Ecem Sena Bayır, Yulduz Rajabova, Yıldız Davet Atiksoy, Yiğit Uçkan benzer biçimde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Kuruluş Osman 6.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Burak Özçivit ve Özge Törer’in başrol olarak yer almış olduğu Kuruluş Osman dizisinde Osmanlı Devleti’nin kuruluşu ve sonrasında gerçekleşen Fetihler mevzu olarak ele alınıyor. 5.Sezonuna 12 Haziran 2024 Çarşamba günü veda eden Kuruluş Osman dizisi set ekibi Ağustos ayının sonunda tekrardan bir araya gelecek.

12 Haziran 2024 Çarşamba günü 164.Bölümüyle birlikte sürem finali icra eden Kuruluş Osman dizisi oyuncu kadrosunda bir ekip değişimler de yaşanacak. Kadronun sevilen isimlerinden, Konur Alp karakterine yaşam veren Berk Erçer yeni sürem öncesi yapımcı ile anlaşamadı ve Kuruluş Osman dizisine veda etti. Tüm gelişimleri internet sitemizden takip edeceğiniz Kuruluş Osman dizisi sürem açılışını ise Ekim ayının İlk haftasında meydana getirecek.Kurulus Osman 2024Baslangic Tarihi

Kuruluş Osman 2024 Başlangıç Tarihi

Kuruluş Osman dizisi 164.Bölümüyle birlikte bilinmiş olduğu suretiyle sürem finali yapmıştı. Burak Özçivit’in başrol almış olduğu, birçok ülkede  reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisi bir aksilik eğer olmazsa Ekim ayının ilk haftasında seyircisi ile buluşmaya devam edecek. Dizi gene çarşamba günleri yayınlanacak.

Kuruluş Osman Dizisi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.