Kötü Kan Ece Kimdir? Bilgesu Kural Kim? Sevgilisi

0

Kötü Kan Ece Kimdir? Bilgesu Kural Kim? Sevgilisi

 

Kötü Kan Ece Kimdir? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Kötü Kan dizisinde Ece karakterine güzel oyuncu Bilgesu Koral yaşam verecek. Ece, Kartal’ın büyük çocuğudur.

Now TV ekranlarının yeni yapımı Kötü Kan dizisi oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Ertan Saban, Damla Sönmez, Savaş Özdemir, Gonca Sarıyıldız, Savaş Özdemir, Bilgesu Koral, Doğa Karakaş benzer biçimde adlar içeriyor. Eski polis Kartal ve Nazan’ın öyküsünü mevzu alacak diziyi Çağatay Tosun yönetiyor.

Kötü Kan Ece Kimdir?

Kötü Kan dizisi oyuncu ekibine yeni bir oyuncu daha katıldı. Güzel oyuncu Bilgesu Kural dizide Ece karakterine yaşam verecek. Ece, Ertan Saban’ın yaşam verdiği Kartal karakterinin kız evladıdır. Eski Polis Kartal’ın kızı olan Ece bununla beraber Tolganın da ablasıdır.

Bilgesu Kural Kim?

Kötü Kan dizisinde Ece karakterine yaşam veren Bilgesu Kural Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tam yaşı bilinmese de 20’li yaşlarında olan Bilgesu, lisans eğitiminin arkasından oyunculuk dersleri de almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Netflix dijital platformunda piyasaya sürülen Aşk 101 dizisi ile yaşayan güzel oyuncu daha ilkin Başım Belada, İçimizdeki Ateş, Hayaller ve Hayatlar benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.

Bilgesu Kural Dizileri

  • Kötü Kan- Ece
  • Başım Belada- Berna
  • Kendi Düşen Ağlamaz
  • İçimizdeki Ateş- Banu Sayın
  • Hayaller ve Hayatlar- İdil
  • Aşk 1011719174678 663 Kotu Kan Ece Kimdir Bilgesu Kural Kim Sevgilisi

Bilgesu Kural Sevgilisi

İnstagramda @bilgesukurall kullanıcı adıyla yer edinen güzel oyuncunun ortalama olarak 60 bin takip edeni ve 60 gönderisi bulunmaktadır. Oyuncunun medyaya yansıyan herhangi bir adam arkadaşı yoktur.

Kötü Kan Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.