Dizi

Korkma Ben Yanındayım Okan Kimdir?(Mert’in Arkadaşı) Beran Kotan

Korkma Ben Yanındayım Okan Kimdir?(Mert’in Arkadaşı) Beran Kotan

Korkma Ben Yanındayım Okan Kimdir?(Mert’in Arkadaşı) Beran Kotan

 

Korkma Ben Yanındayım Okan Kimdir? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Korkma Ben Yanındayım dizisinde Okan karakterine yakışıklı oyunu Beran Kotan yaşam verecek.

NOW TV ekranlarında ilk sezonuyla seyircisi ile buluşan Korkma Ben Yanındayım dizisi oyuncu kadrosunda  Didem Balçın, Şevket Çoruh, Nilsu Berfin Aktaş, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Eren Ören, Durukan Çelikkaya, Gökçe Güneş Doğrusöz, Serhat Özcan, İpek Türktan, Erdem Kaynarca, Ayşe Kalkan, Fahriye Kesimal, Beran Kotan şeklinde adlar içeriyor.

Korkma Ben Yanındayım Okan Kimdir?

NOW TV ekranlarında her cumartesi seyircisi ile buluşan Korkma Ben Yanındayım dizisi oyuncu ekibine son olarak Beran Kotan katıldı. Beran Kotan dizide Okan karakterine yaşam verecek. Okan, Mert’in üniversiteden arkadaşı olacak. Bakalım Okan’da Mert şeklinde bir karakter mi olacak?

Beran Kotan Kimdir?

Beran Kotan 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibari ile 32 yaşlarının içinde olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 182cm uzunluğunda ve 78kg olan yakışıklı oyuncu okulu birincilikle tamamlamıştır. 2018 yılından bu yana etken olarak oyunculuk yapmaktadır.

Beran Kotan Dizileri

  • Korkma Ben Yanındayım- Okan
  • Atatürk- Ömer Naci
  • Bir Minik Gün Işığı- Alper
  • Menajerimi Ara- Aydın
  • Çarpışma- Çetin
  • Abdulhamit1715409605 927 Korkma Ben Yanindayim Okan KimdirMertin Arkadasi Beran Kotan

Beran Kotan Sevgilisi

İnstagramda @berankotan kullanıcı adıyla yer edinen tam adı İdeal Boran Kotan olan yakışıklı oyuncunun ortalama 30 bin takip edeni bulunmaktadır. Oyuncunun toplumsal medya hesaplarını inceledik ve sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

Korkma Ben Yanındayım Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle