Genel

Kocaeli’de Şok Olay: Çocuğunun İçtiği Milkshake’in İçinden Kesici Plastik Çıktı!

Kocaeli’de Şok Olay: Çocuğunun İçtiği Milkshake’in İçinden Kesici Plastik Çıktı!

Kocaeli’de hava sıcaklıkları her geçen gün artıyor. 13 Haziran 2024 Perşembe günü Kocaeli başta olmak suretiyle birçok ilde ısı üstün derecesi egale edildi. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü ve Kocaeli Valiliği, gereksinim halleri haricinde öğle saatlerinde dışarı çıkılmaması mevzusunda uyarılarda bulunmaya devam ediyor. Ancak hem iş hem de çeşitli nedenlerle dışarıya çıkmak zorunda kalan vatandaşlar ise serinlemek için değişik yollara başvurabiliyor.

SADECE SERİNLEMEK İSTEMİŞTİ

Kocaeli’de ikamet eden ve bir iş için Yalova’ya giden Tuba isminde vatandaşımızın başına gelenler, kan dondurdu. Uzun saatler süresince otomobil kullanan, bundan dolayı ayakları uyuşan ve birazcık olsun dinlenmek isteyen Tuba isminde vatandaşımız, Osmangazi Köprüsü’nü geçtikten sonrasında hususi bir dinlenme tesisinde bulunan kahveciye gitti.

BAŞINA GELMEYEN KALMADI

4 çocuğuyla beraber kahveciye gelen, otomobilini güzelce park eden Tuba isminde vatandaşımız, çocuklarıyla beraber almış olduğu Milkshake’in içinden sert ve kesici plastik parçaların çıktığını belirtti ve o anları Türkiye’nin en büyük çevrim içi plaftormu şikayetvar.com’da şu ifadelerle söyledi:

“Yalova-Kocaeli yönünde, Osmangazi Köprüsü’nü geçtikten sonraki Oksijen’deki Kahve Dünyası’na 4 çocukla beraber gittim ve 4 tane çilekli milkshake sipariş ettim. Ekte Metropolcard ile meydana getirilen ödemeyi bulabilirsiniz. Çocuklar milkshake’i içerken, içinden bazı sert minik parçalar çıktığını anlatmaya başladılar. Bu parçalardan birini bana verdiklerinde bir kısmının keskin küçük plastik parçaları bulunduğunu gördüm ve derhal milkshake’i hazırlayan kişilerin yanına gittim.

SAVUNMASI PES DEDİRTTİ

Yetkili birini çağırdılar, milkshake’i masaya döktüğümüzde ekte görsellerini paylaştığım büyük plastik parçalar çıktı içinden. Yetkili şahıs özür dilemek yerine, 3 gündür mola yapamadığını, bundan dolayı bu şekilde bir mesele olabileceğini, abartmamam icap ettiğini söylemiş oldu. O parçalar evlatların boğazına, yiyecek borusuna yada midesine zarar verebilirdi.

Kocaeli'de Şok Olay: Çocuğunun İçtiği Milkshake'in İçinden Kesici Plastik Çıktı!

ALLAH KORUSU

Hem benim için, hem de çocuklar için oldukca büyük bir korkuya ve paniğe sebep oldular, hem de rahatsız edici cümleler ettiler. Kamera kaydına başladığımda ise anlayış beklediklerini belirttiler. Ancak oldukca rahatsız olduk. Başka insanların başına benzeri bir durum gelmemesi için kurumdan şikayetçiyim. Ya derdini anlatamayacak kadar minik bir çocuk bu içeceği içseydi! Olabilecekleri düşünmek dahi istemiyorum.

AÇIKLAMA GELMEDİ

Konu ile ilgili Kahve Dünyası’ndan hemen hemen net bir izahat gelmedi. Kahve Dünyası’ndan izahat vardığında haberimizi güncelleyeceğiz.

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu