Kocaeli Vefat Listesi 22 Haziran 2024 Cumartesi! Başımız Sağ olsun Onları Kaybettik….

0

(*22*) Vefat Listesi (22 Haziran 2024 Cumartesi)

(*22*) Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı tarafınca her gün duyurulan Kocaeli’deki vefat edenlerin listesine ulaşmak için (*22*) Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sayfasını yada ilgili toplumsal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz. Bu bilgiler çoğu zaman günlük olarak güncellenir ve halkın erişimine açıktır. Eğer belirli bir tarihte Kocaeli’de vefat eden kişilerin listesine ulaşmak istiyorsanız, (*22*) Büyükşehir Belediyesi’nin internet sayfasında yer edinen Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, vefat eden kişilerin hangi hastalıktan öldüğü şeklinde detaylı bilgiler de bu kaynaklarda yer alabilir. Bu bilgiler, (*22*) ve çevre illerden sıkça araştırılan mevzular arasındadır.

SAKARYA VE İSTANBUL DA TAKİP EDİYOR!

Kocaeli’deki vefat edenlerin sıralaması, bir tek (*22*) halkı için değil, hem de İstanbul, Sakarya şeklinde çevre illerde yaşayanlar için de büyük ehemmiyet taşıyor. Bu illerde yaşayan birçok şahıs, Kocaeli’de yaşayan yakınları ve komşuları hakkında informasyon sahibi olmak istiyor. Bu nedenle, (*22*) Büyükşehir Belediyesi’nin yayınladığı günlük vefat listeleri, geniş bir coğrafi alanda merakla takip ediliyor. Bu listeler, insanların sevdikleriyle bağlarını sürdürmelerine, uzaktaki akraba ve arkadaşlarının durumları hakkında informasyon sahibi olmalarına olanak tanıyor. Bu bilgilerin paylaşılması, toplumsal dayanışmanın ve birbirine destek olmanın mühim bir parçasıdır.

ÖLÜLERİN ARKASINDAN OKUNACAK DUA

E’ûzü billahi mine’ş-şeytâni’r-racîm. Bismillâhi’r-rahmâni’r-rahîm. Minhâ haleknâküm ve fîhâ nü’îdüküm ve minhâ nuhricüküm târeten uhrâ. Allâhümme fağfir lehû verhamhü inneke ente’l- ğafûrü’r-rahîm. Allâhümme’ğfirlî ve lehû ve a’kıbnî minhü ‘ukben haseneten.

Anlamı ise şöyleki;

“Kovulmuş şeytandan Allah’a sığınırım. Rahman ve Rahim Allah’ın adı ile. Sizi topraktan yarattık, sizi oraya döndüreceğiz ve sizi bir kere daha oradan çıkaracağız. Allah’ım! Onu bağışla ve ona acıma eyle, şüphesiz sen oldukca bağışlayan ve oldukca acıma edensin. Allah’ım! Beni ve onu bağışla, güzel akıbet kayra eyle

KOCAELİ VEFAT LİSTESİ 22 HAZİRAN 2024 CUMARTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Haber Merkezi

Leave A Reply

Your email address will not be published.