Genel

Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri

Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri

Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan, megakent İstanbul ve başkent Ankara’dan sonrasında en dikkat çeken illerden birisi olan Kocaeli, her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Bir tarafında Samanlı Dağları’nın benzeri olmayan güzelliği öteki yandaş İzmit Körfezi ve Karadeniz’in bulunmuş olduğu Kocaeli, birçok mühim ulaşım yollarının da tam kesişim noktasında bulunuyor. Kara, deniz ve demiryolu taşımacılığı için mühim bir üs olarak görülen Kocaeli’de, kent içi ulaşım da gelişmeye devam ediyor. Kocaeli’nin son zamanlarda en oldukca merak etmiş olduğu mevzu ise Hat 41K’nın otobüs saatleri oldu.

HAT 41K DEVREDE

Bir önceki paragrafta bahsettiğimiz durumlara ilaveten, Kocaeli’de kent içi ulaşım tramvayla ve çeşitli hatlarla beraber kolaylaştırılmaya çalışılıyor. Trafiği çözecek yegane çözüm olarak görülen toplu taşıma, Kocaeli’de geliştirilmeye ve özendirilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kartepe ile Körfez içinde sefer icra eden Hat 41K devreye alındı. Bu hat ile hem yazın sıcak havalarda klima ile soğuk soğuk gezi edebilecek ya da kışın soğuk havalarda sıcak sıcak gezi edebileceksiniz.

Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri

GİTTİĞİN KADAR ÖDE

Üstelik bu hat ile tam şu demek oluyor ki son durak parası vermeniz gerekmiyor. Mesela, Kartepe’den Derince’ye gitmek istiyorsanız. Kartepe – Körfez arası durak tutarı 10 TL diyelim. Hat 41K ile 10 TL yerine, Derince’nin tutarı şu demek oluyor ki farzı örnek 7 TL ödeyeceksiniz. Gittiğin kadar öde sistemi iyi mi çalışıyor? Bu soruya da cevap verelim. Gittiğin kadar öde sistemi, Hat 41K şeklinde desteklenen hatlardan indikten sonrasında duraklarda bulunan hususi platformlarla para iadesi alabilirsiniz.

Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri

HAT 41K OTOBÜS SAATLERİ

Lafı daha da uzatmadan, Hat 41K’nın otobüs saatlerini sizlerle paylaşalım. Hat 41K, Kartepe’den kalkıyor ve Körfez’de duruyor. Kartepe’de hafta içi ve Cumartesi ve Pazar günleri ilk sefer 06.30’da. Hafta içi sefer süreleri 30 dakika ile 20 dakikada bir okul ve mesai yoğunluğuna bakılırsa değişiyor. Hafta sonları ise son sefer 00.30’da olacak. Körfez’den dönüşte ise ilk kalkış 06.10’da olacak. Son sefer ise 23.30’da olacak. Ayrıntılı data almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri
Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri
Kocaeli Hat 41K Otobüs Saatleri

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum ekle