Genel

Kocaeli Hat 200 Otobüs Saatleri

Kocaeli Hat 200 Otobüs Saatleri

Kocaeli Hat 200 Otobüs Saatleri

Kocaeli’de hatırı sayılı bir oranda İstanbullu yaşıyor. Başta Kocaeli Üniversitesi olmak suretiyle birçok kurum ve kuruluşta İstanbul’dan gelen vatandaşlar bulunuyor. Ayrıca Gebze – Dilovası ve Darıca bölgesinde bulunan çeşitli fabrikalar ve hususi kuruluşlarda gene İstanbul’dan gelen yurttaşlarımız çalışıyor. Hal bu şekilde olunca Kocaeli – İstanbul içinde ulaşım da bir fazlaca ehemmiyet kazanıyor. Seneler ilkin Kocaeli’den geçen trenler, Haydarpaşa’ya kadar gidiyordu ve birçok durakta duruyordu. Vatandaşlar da trenlerle ulaşım gereksinimlerini karşılayabiliyordu. Ancak Yüksek Süratli Tren inşası ve Haydarpaşa’nın restorasyon çalışmalarından sonrasında tren seferleri kalktı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de oluşan ulaşım boşluğunu Hat 200 ile kapattı. Bu nedenle her gün çeşitli saatlerle Kocaeli Otogar’dan Hat 200 kalkıyor ve İstanbul’a sefer gerçekleştiriliyor. Peki, Kocaeli Hat 200 güncel saatleri ne durumda? Değişti mi? Kocaeli Gündem sizin için araştırdı.

VATANDAŞIN FAVORİSİ HAT 200!

İstanbul Anadolu Yakası’na geçecek vatandaşlar ve bilhassa öğrenciler tarafınca çoğunlukla kullanılan Hat 200, vatandaşın ilgisini çekmeye devam ediyor. Tuzla – Pendik – Kartal’da işi olanların tercih etmiş olduğu Hat 200, gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Zaman süre yoğunluktan dolayı yer bulunamadığı Hat 200’de, bazı vatandaşlar ayakta gezi etmek zorunda kalıyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ise Hat 200’e gösterilen ilgi sebebiyle şartları iyileştirmek için çalışıyor. Körüklü diye doğal olarak edilen otobüslerle, klimalar eşliğinde meydana getirilen gezi bir nebze olsun konforlu hala getirilmeye çalışılıyor.

Kocaeli Hat 200 Otobüs Saatleri

HAT 200 OTOBÜS SAATLERİ!

Lafı daha da uzatmadan, Hat 200’ün otobüs saatlerini sizlerle paylaşalım. Hat 200, Otogar’dan ve Kartal’daki otobüs depolama alanlarından kalkmaktadır. Kocaeli’de Otogar’da hafta içi ve Cumartesi ve Pazar günleri ilk sefer 05.00’de. Hafta içi sefer süreleri 30 dakika ile 20 dakikada bir okul ve mesai yoğunluğuna nazaran değişiyor. Hafta sonları ise son sefer 00.30’da olacak. Kartal’dan dönüşte ise ilk kalkış 06.00’da olacak. Son sefer ise 01.30’da olacak. Ayrıntılı data almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kocaeli Hat 200 Otobüs Saatleri

Kocaeli Hat 200 Otobüs Saatleri

Kocaeli Hat 200 Otobüs Saatleri

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum ekle