Genel

Kocaeli Bilişim Fuarı 2024! Konuşmacı Mehmet Ertan Uygun Kimdir?

Kocaeli Bilişim Fuarı 2024! Konuşmacı Mehmet Ertan Uygun Kimdir?

Mehmet Ertan Uygun Kimdir? GETMOBİL Nedir?

Ülkemizin sayılı başarı hikayelerinden birisini yazmıştır. 50 metrekare dükkanda başladığı yolculuğu, disiplin ve sıkı emek verme ile 1000 metrekarelik ofise kadar genişlemiştir. 2019 senesinde Mehmet Ertan Uygun ve kardeşi, kullanılmış akıllı telefonların satışı ve yenilenmiş telefonların alımı için bir pazar yeri olan Getmobil’i kurdu. Kuruluşundan bu yana, Getmobil $5 milyon fon topladı ve büyük bir gelişme gösterdi. Şu anda 100’den fazla lokasyonda ve çevrimiçi olarak etkinlik göstermektedir.

Başarı ve Gelişme

2023 senesinde firmanın geliri $17 milyon doları aştı. İstanbul merkezli şirket, 2024 senesinde Avrupa’daki varlığını genişlettikçe gelirlerinin $100 milyon dolara ulaşabileceğini öngörmektedir.

Özet

Mehmet Ertan Uygun ve kardeşi tarafınca kurulan Getmobil, kısa sürede büyük bir başarı elde etmiş ve sektörde mühim bir oyuncu haline gelmiştir. Şirket, kullanılmış akıllı telefon pazarında yenilikçi çözümler sunarak süratli bir gelişme kaydetmiş ve gelecekte daha büyük başarılara imza atmayı hedeflemektedir.

Getmobil Nedir?

Getmobil olarak, 2018’den beri teknolojik cihazların değerlendirilmesi, yenilenmesi ve onarım süreçlerinde yenilikçi, süratli ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Kullanılmış elektronik cihazları ustalaşmış bir halde yenileyerek, bu cihazların yeni kullanıcılarında potansiyellerini daha uzun süre gerçekleştirmelerini sağlamak için teknoloji ve uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Elektronik Atık ve Getmobil’in Çözümü

Getmobil, toplumun yeni teknolojiye olan yüksek ilgisi sebebiyle her yıl milyonlarca ton elektronik atık üretildiğine dikkat çekerek insanları teknoloji tüketim alışkanlıklarını tekrardan düşünmeye teşvik etmektedir. Yenilenmiş cihazlara geçiş yaparak, hem ekonomik hem de çevresel açıdan birçok avantaj elde edebilirsiniz.

Yorum ekle