Genel

Kocaeli Adliyesi Yemek Listesi (26 Haziran 2024 Çarşamba)

Kocaeli Adliyesi Yemek Listesi (26 Haziran 2024 Çarşamba)

Adliye, yargı işlerinin yürütülmüş olduğu, mahkemelerin ve bu mahkemelerle ilgili öteki yargı birimlerinin bulunmuş olduğu kamu binalarına verilen isimdir. Adliyeler, çoğu zaman birçok değişik mahkeme türünü (ceza mahkemesi, hukuk mahkemesi, tecim mahkemesi vb.) bünyesinde barındırır. Kısacası şehrin can damarıdır. Adliyeye her gün binlerce şahıs çeşitli nedenlerle uğramaktadır. Yoğun efor ve enerji gerektiren işlerle uğraşan adalet sarayı çalışanlarının yiyecekleri de yoğun tempoya bakılırsa düzenlenmiştir. Komando okullarında olduğu benzer biçimde besleyici, tok tutucu ve sıhhatli besinlere ağırlık veren Kocaeli Adliyesi, yiyecek listesini gün gün paylaşıyor.

KOCAELİ ADLİYESİ YEMEKLERİ NASIL?

Kocaeli Adliyesi yemekhanesinde sunulan tüm yemekler, taze ve naturel malzemelerle hazırlanmaktadır. Her hafta güncellenen menümüzü sitemiz üstünden takip edebilir, günün yemeği hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz

Kocaeli Adliyesi Yemek Listesi (26 Haziran 2024 Çarşamba)

BUGÜN HANGİ YEMEK VAR?

Birfazlaca şahıs adalet sarayı içinde hangi yiyecek seçeneklerinin bulunduğunu merak ediyor. Kocaeli Adliyesi yiyecek sıralaması, sık sık güncellenen alternatifleriyle hem ziyaretçilere hem de çalışanlara hitap ediyor. Lafı daha çok uzatmayalım ve Kocaeli Adliyesinde günün menüsü sizlerle paylaşalım.

Kocaeli Adliyesi Yemek Listesi (26 Haziran 2024 Çarşamba)

Kocaeli Adliyesinde bugün olan yiyecek sıralaması şöyleki…

Domates Çorba

Tavuk Fırın

Pilav iç

Komposto

Kaynak: Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu