Genel

Kocaeli 800C ve 800CK Otobüs Saatleri!

Kocaeli 800C ve 800CK Otobüs Saatleri!

Kocaeli 800C ve 800CK Otobüs Saatleri!

Türkiye artık kış mevsiminden çıktı. Havalar ısınıyor, günler ise uzamaya devam ediyor. 21 Haziran’a kadar günler uzamaya ve güneş yüzünü iyice göstermeye devam edecek. Güneşli günlerin sayısı her geçen gün artarken, mavi ve yeşilin şehri Kocaeli’de serinlemek isteyen vatandaşlar her yıl olduğu şeklinde bu yaz gene Kandıra sahillerini tercih ediyor.

800C VE 800CK OTOBÜS SAATLERİ BAŞLADI MI?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en mühim iştiraklerinden birisi olan Ulaşım Park’a ilişik belediye otobüsleri, her senenin Haziran ayında aldıkları kararla, Kocaeli’de ikamet eden ya da çevre illerden Kocaeli’ye gelen tatilcileri ve günübirlikçileri Kandıra’nın birbirinden güzel sahilleri olan Kefken, Kerpe ve Seyrek’e ulaştırmak için aralıksız sefer meydana getirecek. 

Kocaeli 800C ve 800CK Otobüs Saatleri!

800C VE 800CK OTOBÜS SAATLERİ

Kocaeli’nin Kandıra kazasının masmavi denizine ve mavi bayrakları plajlarına giderek, birazcık olsun serinlemek isteyen yada mesainin, iş stresinin yorgunluğunu atmak isteyen sadece otomobili olmayan vatandaşlar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ilişik 800C ve 800CK’nın sefer saatlerini sorgulamaya başladı. Kocaeli’nin bir numaralı gazetesi Kocaeli Gündem, merak ettiğiniz bu probleminin yanıtını sizin için araştırdı. 

Kocaeli 800C ve 800CK Otobüs Saatleri!

KOCAELİ GÜNDEM BULDU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden meydana getirilen açıklamaya gore 800CK, Kandıra’ya ilk seferini Körfez’den 07.15’te meydana getirecek. Geri dönüş ise şu demek oluyor ki Cebeci’den ise 23.30’da başlamış olacak. Körfez’den hemen sonra sırasıyla Derince, İzmit ve Kandıra Otogar’a giden otobüsler, vatandaşların gene ilk tercihi olacak. Geçtiğimiz yıl 13 vasıta 48 sefer gerçekleştiren otobüslerin, bu yıl bu sayıyı arttırması planlanıyor. Ayrıntılı informasyon almak ve spesifik olarak saatleri öğrenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum ekle