Dizi

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Ne Zaman? 3.Sezon 2024

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Ne Zaman? 3.Sezon 2024

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Ne Zaman? 3.Sezon 2024

 

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti 7 Haziran 2024 Cuma günü sürem finali yapmış oldu. Tatile çıkan ekip setlere geri dönmek için gün sayıyor. Bu haberimizde  Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Ne Zaman? 3.Sezon 2024 sorusuna cevap bulacağız.

3.sezonu için hazırlık icra eden Kızılcık Şerbeti dizisi 2.sezonuna bildiğimiz suretiyle 7 Haziran 2024 Cuma günü 66.bölümüyle birlikte veda etmişti. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Özge Özacar, Hatice Deniz benzer biçimde adlar yer alıyordu.

Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon Ne Zaman?

Kızılcık Şerbetinin sürem finali tam bir yaprak dökümü oldu. Dizinin oyuncu ekibinden 2.sürem itibariye tam 4 isim veda etti. Bu adlar Serkan Tınmaz (Umut), Müjde Uzman (Alev), Yiğit Kirazcı (Rüzgar) ve Selin Türkmen (Çimen)  oldu. Bu adların vedası karşısında ekran severler şok oldu. Bilhassa Alev’in vedası oldukca konuşuldu.1717848851 489 Kizilcik Serbeti Yeni Sezon Ne Zaman 3Sezon 2024

5 Yeni oyuncunun da kadroda yer alacağı konuşulan Kızılcık Şerbeti dizisi ekibinin Ağustos ayında setlere çıkacağı öğrenildi. Senaryosuna şimdiden başlanan dizinin 3.Sezonuyla birlikte 13 Eylül 2024 Cuma günü tekrardan Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşacağı öğrenildi. Bakalım diziye yeni katılan adlar kimler olacak?

Kızılcık Şerbeti 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Kızılcık Şerbet’inin 2.sezonu bomba bir sürem finali ile sona ermişti. Dizinin sürem finalinde Apo’nun verdiği laflara inanmayan Alev, Berlin’e uçmuş, Giray’ın Doğa hakkında söylediği sözler herkesi şoka düşürmüş, Giray, tabiat gittikten sonrasında bir kadının sorularına tek tek yanıt vermişti. Peki bu hanım Kim? Sizler kim bulunduğunu ön görüyorsunuz? Fatih, sevgilisi Görkem’in amcası Ömer ile ilişki yaşadığını öğrendi. Mustafa, Fatih’i durdurmak istese de başarı göstermiş olamamıştı. Tüm bunların açıklığa kavuşacağı Kızılcık Şerbeti  3.sezonuna 13 Eylül 2024 Cuma günü tekrardan seyircisi ile buluşacağı öğrenildi.

Kızılcık Şerbeti dizisine 5 yeni oyuncu katılacağı düşünülüyor. Bu adlar netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Kızılcık Şerbeti Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız

Yorum ekle