Dizi

Kızılcık Şerbeti Yeni Gelen ve Ayılan Oyuncular 2024 2025

Kızılcık Şerbeti Yeni Gelen ve Ayılan Oyuncular 2024 2025

28 Ekim 2022 de gösterim hayatına başlamış olan Kızılcık Şerbeti dizisi 1. sezona 7 Haziran 2024 Cuma akşamı sürem finali yaparak ekranlara veda edecek. Kızılcık Şerbeti dizisinin ilk sürem çekimleri mayıs ayında tamamlanmış ve Kızılcık Şerbeti yapımcısı 2. sürem için hazırlıklara başladı. Kızılcık Şerbeti dizisinin 2. sezonunda diziye bir oldukça yeni oyuncu dahil olurken bununla birlikte dizinin 2. sezonunda Serkan Tınmaz ve Müjde Uzman dahil bir oldukça oyuncu diziden ayrılacak. İşte Kızılcık Şerbeti  dizisine yeni gelen ve Kızılcık Şerbeti  dizisinden ayrılan oyuncular

Kızılcık Şerbeti Ayılan Oyuncular

Serkan Tınmaz (Umut Kıraç)

Kızılcık Şerbeti dizisinde ilk iki sürem sonunda dizi de Umut Kıraç karakteri ile yer edinen Serkan Tınmaz sürem finalinde diziden ayrılacak. Umut Kıraç karakterinin dizi de ki senaristliği bitti.

Müjde Uzman (Alev Arslan)

Kızılcık Şerbeti dizisinde hikayesi sürem finalinde bitirilen karakterlerden biri de Müjde Uzman’ın yaşam verdiği Alev Arslan karakteri oldu. Alev Kızılcık Şerbeti dizisinin 3. sezonunda olmayacak.

1718792783 33 Kizilcik Serbeti Yeni Gelen ve Ayilan Oyuncular 2024 2025

Yiğit Kirazcı (Rüzgâr Yener)

Yiğit Kirazcı’nın yaşam verdiği Rüzgar karakteri 2024 2025 Kızılcık Şerbeti dizisinde yer almayacak. Hatırlanacağı suretiyle Rüzgar Alev ve Helin’in eski sevgilisidir.

blank

Selin Türkmen (Çimen Korkmaz)

Kıvılcım ve Kayhan’ın kızı bununla birlikte da Doğa’nın kardeşi olan Çimen karakteri de Kızılcık Şerbeti dizisinin 3. sezonu itibari ile dizi de yer almayacak.

blank

Settar Tanrıöğen

blank

Kızılcık Şerbeti Yeni Gelen Oyuncular

Hatice Deniz (Begüm)

Hatice Deniz Kızılcık Şerbeti dizisine Begüm karakteri ile yeni gelen oyunculardan biri olacak. Dizi de Begüm Sevilay’ın kızı olarak yer alacak.

Ahmet Mümtaz Taylan (Yeni Abdullah)

blank

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu