Kızılcık Şerbeti Umut Neden Ayrıldı? Serkan Tınmaz Neden Yok?

0

Kızılcık Şerbeti Umut Neden Ayrıldı? Serkan Tınmaz Neden Yok?

 

Kızılcık Şerbeti Umut Neden Ayrıldı? Show TV ekranlarının en fazlaca izlenen yapımı olan Kızılcık Şerbeti dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizinin Umut’u Serkan Tınmaz diziye veda ettiğini duyurdu.

Show TV ekranlarında her cuma seyircisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisinde vedaların ardı arkası kesilmiyor. Toplam oyuncunun diziden ayrılmış olduğu öğrenildi. Son olarak diziden Rüzgar karakterine yaşam veren Yiğit Kirazcı’nın ayrılmış olduğu öğrenilmişti. Bu vedanın üzerine Umut’un vedası seyirciyi şoke etti.

Kızılcık Şerbeti Umut Neden Ayrıldı?

2.sezonunu tamamlamak suretiyle olan Kızılcık Şerbeti dizisinde Rüzgar’ın vedasının peşinden seyirciyi şoke eden bir veda daha yaşandı. Dizide Umut karakterine veda eden Serkan Tınmaz reyting rekortmeni diziye veda etti. Set arkadaşlarına ve yapım ekibiyle vedalaştığı öğrenilen Serkan Tınmaz dizinin sürem finaliyle birlikte ayrıldığını duyuracak. Umut’un vedası herkesi şoke edecek.

Sezon finali öncesi Set dostlarıyla vedalaşan Serkan Tınmaz, Kızılcık Şerbeti dizisinin 3.sezonunda yer almayacak. Senaryoda kendisi için ayrılan bölümün sonuna gelindiği için veda etmiş olduğu söylenen Serkan Tınmaz dizide bilinmiş olduğu suretiyle Umut karakterine yaşam veriyordu. Son bölümlerde Nursema’yı aldatması ile gündem olan bu karakterin vedası seyirciler içinde fazlaca konuşulacak. Sizce Umut karakteri söylendiği suretiyle senaryo gereği mi diziye veda etti?1718670393 162 Kizilcik Serbeti Umut Neden Ayrildi Serkan Tinmaz Neden Yok

Serkan Tınmaz Kızılcık Şerbeti Neden Yok?

Show TV ekranlarının en fazlaca izlenen yapımı olan Kızılcık Şerbeti dizisinde Umut karakterine yaşam veren Serkan Tınmaz’ın diziden ayrılmış olduğu duyuruldu. Nursema’nın olaylı eşi olan Umut böylece 2.sürem finali ile birlikte sevilen diziye veda etmiş oldu. Senaryo gereği diziden ayrılmış olduğu malum Serkan Tınmaz yeni anlaşmalar için tatile çıkmış durumda. Bakalım yakışıklı oyuncu hangi proje ile birlikte ekranlara dönecek?

Kızılcık Şerbeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.