Dizi

Kızılcık Şerbeti Sönmez Geri Dönecek Mi? Diziden Ayrıldı Mı?

Kızılcık Şerbeti Sönmez Geri Dönecek Mi? Diziden Ayrıldı Mı?

Kızılcık Şerbeti Sönmez Geri Dönecek Mi? Diziden Ayrıldı Mı?

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni yapımı Kızılcık Şerbeti dizisinde Sönmez’in akıbeti merak mevzusu oldu. Bu haberimizde Kızılcık Şerbeti Sönmez Geri Dönecek Mi? sorusuna cevap bulacağız.

Show TV ekranlarında her cuma seyircisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisi gününde piyasaya sürülen diziler içinde 1.liğini sürdürüyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda  Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Yiğit Dikmen, Aysun Demir, Gizem Coşkun, İrem Deniz, Özge Özacar, Hatice Deniz şeklinde adlar içeriyor.

Kızılcık Şerbeti Sönmez Geri Dönecek Mi?

Kızılcık Şerbeti dizisinin sürem finali öncesi kulislere bomba bir haber düştü. Sevilen dizide Aliye Uzunatağan’ın yaşam verdiği Sönmez karakterinin veda edeceği konuşuluyor. 65.Kısmı ile 31 Mayıs 2024 Cuma günü sürem finali meydana getirecek olan Kızılcık Şerbeti dizisinde ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor.

Sezon finali bölümünde Sönmez karakterinin başından dertler asla tamamlanmamış olmayacak. Usta oyuncu Aliye Uzunatağan’ın yaşam verdiği Sönmez, bu dertlerin arkasından vapur yolculuğuna çıkacak. Yapımcı ile hemen hemen yeni sürem öncesi antak kalma imzalamayan tecrübeli oyuncunun akıbeti ise hala merak mevzusu… Sizler Sönmez karakterinin devam etmesini ister miydiniz? 1716548706 313 Kizilcik Serbeti Sonmez Geri Donecek Mi Diziden Ayrildi Mi

Kızılcık Şerbeti Sönmez Ayrıldı Mı?

1951 Çanakkale doğumlu tecrübeli oyuncu Aliye Uzunatağan Kızılcık Şerbeti dizisine veda mı ediyor? Sezon finalinde başına gelmedik iş kalmayan Sönmez karakteri vapur seyahatine çıkacak. Kıvılcım’ın anası, kuralcı bir karakter olarak tanınan Sönmez bakalım yeni sezonda dizide devam edecek mi? Şundan dolayı oyuncu 3.sürem için yapımcı ile hemen hemen antak kalma yapmadı.

Kızılcık Şerbeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle