Dizi

Kızılcık Şerbeti Rüzgar Neden Ayrıldı?Yiğit Kirazcı Neden Yok?

Kızılcık Şerbeti Rüzgar Neden Ayrıldı?Yiğit Kirazcı Neden Yok?

Kızılcık Şerbeti Rüzgar Neden Ayrıldı?Yiğit Kirazcı Neden Yok?

Kızılcık Şerbeti Rüzgar Neden Ayrıldı? Show TV ekranlarının en popüler yapımı Kızılcık Şerbeti dizisinde Rüzgar karakterinin ayrılmış olduğu açıklandı. Yiğit Kirazcı sevilen diziye veda etti.

Umut’un Nursema’yı aldatması ile süregelen vaka silsilesinin ardı arkası kesilmiyor. Sezon finali öncesi dizide gene yer yerinden oynayacak. Cuma günleri seyircisi ile buluşan dizinin kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Özge Özacar, Hatice Deniz şeklinde adlar içeriyor.

Kızılcık Şerbeti Rüzgar Neden Ayrıldı?

Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu ekibine sonradan dahil olan yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı alınan haberlere nazaran Kızılcık Şerbeti dizisine veda etti. Oyuncu yaz sezonu için Shine Medya ile el sıkıştı. Yiğit Kirazcı yaz sezonunda CNBC-e kanalında piyasaya sürülen Letterbox Türkiye programının sunuculuğunu üstlendi.

Kızılcık Şerbeti dizisinde Rüzgar karakteri bilinmiş olduğu suretiyle Alev’in eski sevgilisiydi. Geçmişte yaşadıkları tutkulu aşk ve ayrılmak zorunda olmaları Rüzgar’ın içinde bir ukte bıraktırmış ve sonrasında unutmadığı için Alev’in karşısına yeniden çıkmıştı. Gelişi ile ortalığın bir fazlaca karıştığı Rüzgar karakteri sevilen diziye veda ediyor.1716635901 194 Kizilcik Serbeti Ruzgar Neden AyrildiYigit Kirazci Neden Yok

Yiğit Kirazcı Kızılcık Şerbeti Neden Yok?

Show TV ekranlarında her cuma seyircisi ile buluşan Kızılcık Şerbeti dizisine veda eden Yiğit Kirazcı yaz sezonu için Shine Medya ile anlaştı. Letterbox Türkiye programını sunacak olan yakışıklı oyuncu böylelikle dizinin oyuncu ekibinden ayrılmış oldu. Sizler bu veda hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kızılcık Şerbeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle