Kızılcık Şerbeti Meri Kimdir?(Kıvılcım’ın Kuzeni)Şebnem Bozoklu

0

Kızılcık Şerbeti Meri Kimdir?(Kıvılcım’ın Kuzeni)Şebnem Bozoklu

 

Kızılcık Şerbeti Meri Kimdir? Show TV ekranlarının en popüler yapımı olan Kızılcık Şerbeti dizisine yeni bir karakter katılıyor. Popüler oyuncu Şebnem Bozoklu dizide Meri karakterine yaşam verecek.

7 Haziran 2024 Cuma günü 2.sürem finalini icra eden Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezonu için şimdiden çalışmalara başlandı. Serkan Tınmaz (Umut), Müjde Uzman (Alev), Yiğit Kirazcı (Rüzgar) ve Selin Türkmen (Çimen)  karakterleri bildiğiniz suretiyle diziye veda etmişti. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda  Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu, Selin Türkmen, Sevim Erdoğan, Özge Özacar, Hatice Deniz benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Kızılcık Şerbeti Meri Kimdir?

Fenomen dizinin oyuncu ekibine bomba bir isim daha dahil oldu. Popüler oyuncu Şebnem Kaya fenomen diziye son katılan isim oldu. Bozoklu dizide Meri karakterine yaşam verecek. Meri, Kıvılcım’ın Kuzeni olarak dizinin oyuncu ekibine dahil oldu. Meri, yeni sezonda İzmir’den gezi edip İstanbul’a yerleşecek.

Şebnem Bozoklu Kim?

Türkiye’nin en favori dizisi olan Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu ekibine Meri karakteri ile dahil olan Şebnem Bozoklu 25 Ağustos 1979 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 45 yaşlarının içinde olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Canım Ailem dizisinin Meliha’sı olarak tanınan Bozoklu, 2010-2016 yılları aralığında Emre İzer ile evli kalmıştır. Ulan İstanbul dizisindeki Yaren karakteri ile de yapmış olduğu düet popüler olmuştur. Şebnem Bozoklu’nun şu anda Kanat Atkaya ile ilişkisi bulunmaktadır.1718219623 151 Kizilcik Serbeti Meri KimdirKivilcimin KuzeniSebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu Favori Dizileri

  • Kızılcık Şerbeti-Meri
  • Hayatımın Neşesi- Neşe
  • Gel Dese Aşk- Yasemin
  • Ulan İstanbul- Yaren
  • Galip Derviş- Sevin
  • Canım Ailem- Meliha

Kızılcık Şerbeti Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.