Kızılcık Şerbeti Firaz kimdir? Nursena’nın Yeni Sevgilisi

0

Kızılcık Şerbeti Firaz kimdir? Nursena’nın Yeni Sevgilisi

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç Kızılcık Şerbeti  dizisinin 3. sürem oyuncu ekibine dahil olacak. 13 Eylül 2024 cuma akşamı 3. sezonuna başlaması beklenen Kızılcık Şerbeti  dizisinin oyuncu ekibine hatırlanacağı suretiyle ilk olarak güzel oyuncu Şebnem Bozkurt dahil olmuştu. Şebnem Bozkurt’un dahil olması ile dizi yeni bir öykü daha eklenecek.

Kızılcık Şerbeti 3. sürem ne vakit başlamış olacak? Detaylar için tıklayınız Kızılcık Şerbeti Yeni Sezon

Kızılcık Şerbeti dizisinin 3. sezonunda yaşanacak mühim değişikliklerden biri de dizi de Nursema karakteri ile yer edinen Ceren Karakoç’un karakterinde olacak. Nursema  ile Umut’un birlikteliği bitmişti. Kızılcık Şerbeti dizisinde Umut karakteri ile yer edinen Serkan Tınmaz’ın da dizide ki görevi bitmişti. Serkan Tınmaz yerine Kızılcık Şerbeti  dizisine Firaz  karakteri ile Nursema’nın yeni sevgilisi olarak Batuhan Bozkurt Yüzgüleç  diziye dahil olacak. Böylece Batuhan Bozkurt Yüzgüleç  ve Ceren Karakoç Kızılcık Şerbeti dizisinin 3. sezonunda partner olacak.

Kızılcık Şerbeti Firaz kimdir?

Kızılcık Şerbeti Firaz kimdir? Kızılcık Şerbeti dizisinde Firaz Nursema’nın yeni sevgilisi olacak. Nursema Umut’tan ayrıldıktan sonrasında oldukça yalnız kalmış olduğu bir dönem yaşayacak; bu devrin sonunda da Nursema Firaz ile tanışacak ve Nursema ve Firaz içinde bir yakınlaşma yaşanacak. Kızılcık Şerbeti dizisinde Firaz  30’lu yaşların içinde mert ve yakışıklı bir gençtir.

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç Kimdir?

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç 1995 doğumludur ve 29 yaşlarının içindedir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro eğitimini başarı ile tamamlayan Batuhan Bozkurt Yüzgüleç ilk oyunculuk deneyimini Bizim Hikaye dizisi ile yaşamıştır. Son dönemde Çukur ve Baraj dizilernde  yer edinen Batuhan Bozkurt son olarak Affan Malikler karakteri ile Kızıl Goncalar dizisinde yer almıştı.

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç’in Sevgilisi Kim?

Batuhan Bozkurt Yüzgüleç’in malum bir sevgilisi yoktur. Selin Kök ajansın oyuncusu olan Batuhan Bozkurt Yüzgüleç İnstagram da 23.000 takip edeni vardır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.