Dizi

Kızıl Goncalar Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi 2024

Kızıl Goncalar Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi 2024

 

20 Mayıs 2024 Pazartesi günü sürem finali icra eden Kızıl Goncalar dizisi yeni sürem hazırlıklarına başladı. Bu haberimizde Kızıl Goncalar Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Tarihi 2024 sorularına cevap bulacağız.

19.Bölümüyle birlikte 20 Mayıs 2024 Pazartesi günü sez0n finali icra eden Kızıl Goncalar dizisi oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk,  Asiye Dinçsoy, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş, Zehra Kelleci, Hamdi Alkan, Esma Yılmaz, Can Aslantuğ, Didem İnselel şeklinde adlar yer ediniyor.

Kızıl Goncalar Yeni Sezon Ne Zaman?

NOW TV ekranlarının reyting rekortmeni yapımı Kızıl Goncalar dizisi RTÜK tarafınca almış olduğu gösterim durdurma cezaları ile gündem olmuştu. Özgü Namal ve Özcan Deniz’in başrol olarak yer almış olduğu dizinin sürem finali bölümünde Meryem tüm olan felaketleri rüyasında görmüştü. Dergahta ölü güvercinler gören Meryem koşarak Murşid Efendiye gitmişti.

Meryem’in görmüş olduğu rüyayı yorumlayan Murşid Efendi ‘büyük bir  yıkım gelecek.’ sözlerini söylemişti. Dedenin ölümünü Meryem’e yıkmaya çalışmışlardır. Cüneyd’in ise yaşayıp yaşayamayacağı hemen hemen net değil. Ancak Cüneyd karakterine yaşam veren Mert Yazıcı’nın herhangi bir vedası söz mevzusu değil. Cüneyd diziden ayrılmayacak. Tüm bunların yaşandığı Kızıl Goncalar dizisi Eylül ayının ilk haftası tekrardan seyircisi ile buluşacak.1718793065 54 Kizil Goncalar Yeni Sezon Ne Zaman 2Sezon Tarihi 2024

Kızıl Goncalar 2.Sezon Tarihi 2024

Özgü Namal, Özcan Deniz ve Mert Yazıcıoğlu’lu Kızıl Goncalar dizisi kalmış olduğu yerden 20.Bölümüyle birlikte Eylül ayının ilk haftasında NOW TV ekranlarında devam edecek. Dizinin oyuncu ekibine da katılımlar sürüyor. Oyuncular katıldıkça sitemizde güncel olarak yer vereceğiz.

Kızıl Goncalar Yeni Gelenler Dahil Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu