Dizi

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir? (Cüneyd’in Babası) Tolga Tekin

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir (Cüneyd'in Babası) Tolga Tekin

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir? (Cüneyd’in Babası) Tolga Tekin

 

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Kızıl Goncalar dizisinde Vahit karakterine yaşam verecek oyuncu netleşti. Dizide Vahit karakterine Tolga Tekin yaşam verecek.

Her pazartesi 20.00’da seyircisi ile buluşan Kızıl Goncalar dizisi NOW TV ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk,  Asiye Dinçsoy, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş, Zehra Kelleci, Hamdi Alkan, Esma Yılmaz, Can Aslantuğ, Didem İnselel şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Kızıl Goncalar Vahit Kimdir?

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi Kızıl Goncalarda Vahit karakterine yaşam verecek  oyuncu netleşti. Dizide Cüneyd’in babası Vahit karakterine Tolga Tekin yaşam verecek.

Tolga Tekin Kimdir?

19 Mart 1973 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Tolga Tekin Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Yakışıklı oyuncu Tolga Tekin 1.80 santimetre uzunlukta ve 77 kilo ağırlığındadır. İzleyici karşısına Bizim Evin Halleri dizisi ile çıkan deneyimi oyuncu Tolga Tekin daha ilkin Kızıl Goncalar, Hayatımın Neşesi, Aktris, Taçsız Prens şeklinde yapımlarda rol almıştır.

Tolga Tekin’in Sevgilisi Var Mı?

Daha ilkin Zeynep Koltuk ile evlenen (2013-2014) başarı göstermiş oyuncu Tolga Tekin toplumsal yaşamını toplumsal medya mecralarına yansıtmayı pek sevmeyen bir oyuncudur. Bu sebeple Tolga Tekin’in aşk hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.Kızıl Goncalar Vahit Kimdir

Tolga Tekin İnstagram

İnstagramda @tolgatekinnn kullanıcı adıyla malum ve etken olarak fotoğraf ve reels paylaşan Tolga Tekin’in İnstagramda etken olarak 245B takip edeni, 484 gönderisi bulunmaktadır.

Kızıl Goncalar Gelen-Ayrılan Tüm Oyunculara Ulaşmak İçin Kızıl Goncalar Oyuncu Kadrosu‘na Göz Atabilirsiniz.

Yorum ekle