Dizi

Kızıl Goncalar Savcı Evren Kimdir? Didem İnselel Evli Mi?

Kızıl Goncalar Savcı Evren Kimdir? Didem İnselel Evli Mi?

Kızıl Goncalar Savcı Evren Kimdir? Didem İnselel Evli Mi?

 

Kızıl Goncalar Savcı Evren Kimdir? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Kızıl Goncalar dizisinde Savcı Evren karakterine güzel oyuncu Didem İnselel yaşam verecek. Evren, Fani tarikatını inceleyecek.

NOW TV ekranlarında her pazartesi 20.00’da seyircisi ile buluşan Kızıl Goncalar dizisi oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Mert Turak, Hazal Türesan, Mina Demirtaş, Erkan Avcı, Selen Öztürk,  Asiye Dinçsoy, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş, Zehra Kelleci, Hamdi Alkan, Esma Yılmaz, Can Aslantuğ, Didem İnselel benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Kızıl Goncalar Savcı Evren Kimdir?

Kızıl Goncalar dizisine 15.Kısmı ile katılacak olan Savcı Evren karakterine güzel oyuncu Didem İnselel yaşam verecek. Dizide sürem finali öncesi son bölümlerde Savcı’nın ağırlığı olacak. Savcı Evren son bölümlerde Fani tarikatını ele alacak. Başta Cüneyd ve Zeynep’i inceleyecek.

Didem İnselel Kimdir?

Son olarak Kızıl Goncalar dizisinde Savcı Evren karakterine yaşam verecek olan 13 Temmuz 1976 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 48 yaşlarının içinde olan oyuncu almış olduğu oyunculuk eğitimlerinin arkasından sunuculuk ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Daha ilkin Dönence, Kasaba Doktoru, Akıncı, İstanbullu Gelin, Aşk Ağlatır, Dayan Yüreğim, O Hayat Benim, Beni Bu şekilde Sev benzer biçimde yapımlarda rol almıştır.1715405573 389 Kizil Goncalar Savci Evren Kimdir Didem Inselel Evli Mi

Didem İnselel Evli Mi?

1976 İstanbul doğumlu oyuncu İnstagramda @dideminselel kullanıcı adıyla yer edinen oyuncunun ortalama 150 bin takip edeni bulunmaktadır. Başarılı oyuncu şu anda bekardır.

Kızıl Goncalar Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle