Dizi

Kirli Sepeti Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi

Kirli Sepeti Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi

 

NOW TV ekranlarında her pazar 20.00’da seyircisi ile buluşan Kirli Sepeti dizisi 26 Mayıs 2024 Pazar günü 32.Bölümüyle birlikte sürem finali yapmıştı. Bu haberimizde Kirli Sepeti Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi sorularına cevap bulacağız.

NOW TV ekranlarında 24 Eylül 2023 Pazar günü gösterim hayatına start veren Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Ayça Bingöl, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Serhat Kılıç, Billur Melis Koç, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu, Onur Bay benzer biçimde popüler adlar içeriyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda da ayrılılar yaşanmaya devam ediyor.

Kirli Sepeti Yeni Sezon Ne Zaman?

İstanbul’un en görkemli hayatlarını yaşayan ailelerin evlerinde çalışan hizmetliler ve ailelerinin yaşadıkları birbirinden trajedik vakaları mevzu alan Kirli Sepeti dizisi 1.sezonuna 26 Mayıs 2024 Pazar günü 32.Bölümüyle birlikte son vermişti. Dizinin izlenme sayılarından memnun olan Now TV yönetimi 2.sürem için onay vermişti. 2.Sezon öncesi bazı oyuncular diziye veda etti. Kirli Sepeti Ayrılan Oyuncular:

  • Melisa Döngel (Aylin)
  • Halil İbrahim Ceyhan (Murat)

Bu iki ismin vedası seyirciler tarafınca tepkiyle karşılandı. Yeni sürem öncesinde yeni oyuncular ile de görüşmeler sürüyor. Bakalım hangi adlar ekibe dahil olacak? Kirli Sepeti dizisinin set ekibi Ağustos ayında tekrardan bir araya gelecek. Dizinin Eylül ayının ikinci haftasında tekrardan seyircisi ile buluşması umut ediliyor.1720438637 509 Kirli Sepeti Yeni Sezon Ne Zaman 2Sezon Baslangic Tarihi

Kirli Sepeti 2.Sezon Başlangıç Tarihi

Kirli Sepeti dizisinin sürem finalinde ortadan kaybolan Yavuz, Hayriye’yi hapishaneden kurtarmış ve seyircide şok tesiri bırakmıştı. Songül, Aydan’dan kurtulmuş sadece İlkkan yüklü bir borç bırakıp Songül’ü çaresiz bırakmıştı. Tüm Bu olayların 2.sezonda aydınlanacağı Kirli Sepeti dizisi set ekibi Ağustos ayında toplanıyor. Bir aksilik eğer olmazsa Kirli Sepeti dizisi Eyül ayının 2.haftasında 2.sezonuyla birlikte seyircisi ile buluşacak.

Kirli Sepeti Yeni Gelen Dahil Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu