Kirli Sepeti Yasemin Neden Yok? Bestemsu Özdemir Ayrıldı Mı?

0

Kirli Sepeti Yasemin Neden Yok? Bestemsu Özdemir Ayrıldı Mı?

 

Now TV ekranlarının popüler yapımı Kirli Sepeti dizisinden yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Yasemin karakterine yaşam veren Bestemsu Özdemir’in ayrılmış olduğu duyuruldu. Peki Kirli Sepeti Yasemin Neden Yok? Bestemsu Özdemir Ayrıldı Mı?

Kirli Sepeti Yasemin Neden Yok?

Her pazar 20.00’da Now TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Kirli Sepeti dizisi bildiğimiz suretiyle 26 Mayıs 2024 Pazar günü sürem finali yapmıştı. 2.Sezonu için oyuncularla tek tek antak kalma icra eden Kirli Sepeti Ekibinden yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizinin Yasemin’i Bestemsu Özdemir sevilen diziye veda etmiş oldu. Bestemsu Özdemir’in senaryo gereği diziye veda etmiş olduğu söyleniyor. Yasemin karakteri dizinin 2.sezonunda olmayacak.

Ortalama 4-5 reyting aralığında izlenen Kirli Sepeti dizisinde Yasemin karakterine yaşam veren Bestemsu Özdemir’in diziden ayrılmış olduğu duyuruldu. Yasemin karakteri bildiğimiz suretiyle Nergis’in kardeşidir. Ablasının eski kocası Feyyaz ile evliliğe ilk adımını atmıştır. Yavuz ile olan ilişkisi sık sık gün yüzüne çıkmaktadır. Bu denli olaylı bir karakter olan Yasemin 2.sezonda diziden ayrılmış oldu.Bestemsu Ozdemir Ayrildi Mi

Bestemsu Özdemir Kirli Sepeti Ayrıldı Mı?

Now TV ekranlarının en popüler yapımlarından kabul edilen Kirli Sepeti dizisinde Bestemsu Özdemir bildiğimiz suretiyle Yasemin karakterine yaşam veriyordu. Olaylı bir karakter olan Yasemin yeni sürem öncesi yapımcı ile anlaşamadı ve diziye böylece veda etmiş oldu. Sevilen karakter hikayesi bittiği için diziden ayrıldı. Güzel oyuncu şu günlerde yeni bir takım için ön antak kalma yapmış oldu. Bakalım bu yapım hangi dizi olacak?

Now TV ekranlarında gösterilen Kirli Sepeti dizisinin oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Ayça Bingöl, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu, Onur Bay benzer biçimde adlar yer ediniyor. Yeni sezonda yeni oyuncular da dizinin ekibine dahil olacak.

Kirli Sepeti Yeni Gelen ve Ayrılanlar Dahil Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Leave A Reply

Your email address will not be published.