Dizi

Kirli Sepeti Murat Neden Ayrıldı? Halil İbrahim Ceyhan Neden Yok?

Kirli Sepeti Murat Neden Ayrıldı? Halil İbrahim Ceyhan Neden Yok?

Kirli Sepeti Murat Neden Ayrıldı? Halil İbrahim Ceyhan Neden Yok?

 

Show TV ekranlarının en sevilen yapımlarından önde gelen Sandık Kokusu dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Murat karakterine yaşam veren Halil İbrahim Ceyhan’ın vedası oldukca konuşulacak. Peki Kirli Sepeti Murat Neden Ayrıldı? Halil İbrahim Ceyhan Neden Yok?

Her pazar 20.00’da seyircisi ile buluşan Kirli Sepeti dizisi sürem finali hayata geçirmeye hazırlanıyor. 2.Sezonu için onay verilen dizinin oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Ayça Bingöl, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu, Onur Bay benzer biçimde popüler adlar içeriyor.

Kirli Sepeti Murat Neden Ayrıldı?

Pazar günlerinin favori dizilerinden önde gelen Kirli Sepetinde bir yanda vedalar yaşanırken öteki taraftan da diziye oyuncular katılmaya devam ediyor. Onur Bay diziye bilinmiş olduğu suretiyle Bülent karakteri ile katılmıştı. Bu hafta çıkan habere nazaran ise Murat karakterine yaşam veren Halil İbrahim Ceyhan’ın  Kirli Sepeti dizisinden ayrılmış olduğu duyuldu. Başarılı oyuncu sürem finali öncesi sevilen diziye veda etti.1716920774 122 Kirli Sepeti Murat Neden Ayrildi Halil Ibrahim Ceyhan Neden Yok

1982 doğumlu yakışıklı oyuncu Kirli Sepeti dizisine toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla birlikte veda etti. Dizide Murat karakterine yaşam veren Halil İbrahim Ceyhan yeni sürem öncesi yapımcı ile anlaşamadı ve diziye veda etti. Karizmatik oyuncu şu günlerde yeni bir yaz dizisi için ön antak kalma yapmış oldu. Bakalım Ceyhan, hangi dizi ile ekran severler ile tekrardan buluşacak.

Halil İbrahim Ceyhan Kirli Sepeti Neden Yok?

Kirli Sepeti dizisine İnstagram hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımla birlikte veda eden Halil İbrahim Ceylan yeni projelerde rol almak suretiyle Kirli Sepeti dizisine veda etti. Dizide Murat bilinmiş olduğu suretiyle Aylin’in eşidir. Medine’nin de iş kapısı olmuştur. Bakalım Murat karakterinin vedası sonrası neler yaşanacak?

Kirli Sepeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

 

Yorum ekle