Dizi

Kirli Sepeti Aylin Ayrıldı Mı? Melisa Döngel Neden Yok?

Kirli Sepeti Aylin Ayrıldı Mı? Melisa Döngel Neden Yok?

 

NOW TV ekranlarında her pazar seyircisi ile buluşan Kirli Sepeti dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Aylin karakterine yaşam veren Melisa Döngel yeni sezonda olmayacak. Bu haberimizde Kirli Sepeti Aylin Ayrıldı Mı? sorusuna cevap bulacağız.

Oyuncu ekibiyle dikkatleri üstüne çeken Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda  Ceren Moray, Ayça Bingöl, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu, Onur Bay benzer biçimde adlar yer alıyordu. Ancak dizide ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor.

Kirli Sepeti Aylin Ayrıldı Mı?

NOW TV ekranlarının en popüler yapımlarından önde gelen Kirli Sepeti dizisinde Murat karakterine yaşam veren Halil İbrahim Ceyhan’ın peşinden yeni bir ayrılık daha yaşandı. Aylin karakterine yaşam veren Melisa Döngel’in diziden ayrılmış olduğu duyuruldu. Dizinin 2.sezonunda devam edip etmeyeceği merak mevzusu olan Döngel, sevilen diziye veda etti.1720437352 437 Kirli Sepeti Aylin Ayrildi Mi Melisa Dongel Neden Yok

Kirli Sepeti dizisinde ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Aylin karakterine yaşam veren güzel oyuncu Melisa Döngel sevilen diziye veda etmiş oldu. 2.Sezonda diziye devam edip etmeyeceği en oldukca merak mevzusu olan Melisa Döngel yeni sürem öncesi yapımcı ile anlaşamadı ve ayrılık kaçınılmaz oldu. Aylin karakteri 2.sezonda Kirli Sepetinde olmayacak.

Kirli Sepeti Melisa Döngel Neden Yok?

Yapımcı ile yeni sürem öncesinde el sıkışamayan Melisa Döngel Kirli Sepeti dizisine veda etti. Halil İbrahim Ceyhan’ın peşinden Kirli Sepetine veda eden Melisa Döngel şu günlerde yeni yapımlarla görüşüyor. Dizinin 2.sezonunda olmayacak güzel oyuncu yeni sürem için başrolde yer alacağı projeleri değerlendirmeye aldı.

Kirli Sepeti Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular Dahil Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu