Genel

Kartepe’de Elektrik Kesintisi Var mı? 26 Mayıs 2024’te Elektrik Ne Zaman Gelecek?

Kartepe'de Elektrik Kesintisi Var mı? 26 Mayıs 2024'te Elektrik Ne Zaman Gelecek?

Elektrik Kesintisinin Nedeni ve Beklenen Süre

Elektriklerin gitmesiyle beraber 186 Elektrik Arıza hattını arayan ve web üstünden informasyon arayan vatandaşlar, kesintinin bir arıza sebebiyle gerçekleştiğini öğrendiler. SEDAŞ yetkilileri, kesintinin 1 saat süreceğini ve elektriklerin saat 16:00’da yine geleceğini bildirdi. (*26*) 14:50 sularında süregelen kesintinin, planlı bakım ve onarım programında yer almaması, birçok kişiyi şaşırttı.

SEDAŞ’tan Kesinti Açıklaması

SEDAŞ yetkilileri, beklenmedik elektrik kesintisi hakkında şu açıklamayı yapmış oldu: ” Kartepe ilçesi Köseköy ve Fatih Sultan mahallelerinde yaşanmış olan elektrik kesintisi, planlı bir bakım yada onarım programında yer almamaktadır. Kesintinin sebebi, tespit edilen bir arıza olup, ekiplerimiz hızla müdahale etmektedir. Kesintinin en geç 16:00’da sona ermesi beklenmektedir.”

Elektrik Kesintisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kartepe’de elektrik kesintisi var mı?

Evet, bugün (26 Mayıs 2024) Kartepe ilçesi Köseköy ve Fatih Sultan mahallelerinde beklenmedik bir elektrik kesintisi yaşanmıştır.

26 Mayıs 2024 Kartepe’de elektrik kesintisi olacak mı?

Evet, bugün yaşanmış olan elektrik kesintisi planlı bakım ve onarım programında yer almamasına karşın meydana gelmiştir.

Kartepe’de elektrik ne süre gelir?

Elektriklerin saat 16:00’da yine gelmesi beklenmektedir.

Elektrik kesintisi hakkında daha çok informasyon almak için SEDAŞ’ın resmi web sitesini ziyaret edebilir yada 186 Elektrik Arıza hattını arayabilirsiniz.

Yorum ekle