Dizi

Kara Dut Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Kara Dut Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

Kara Dut Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

ATV ekranlarının yeni yapımı Kara Dut Oyuncuları netleşti. Dizide Birce Akalay hanım başrol olarak yer alacak. Akalay, dizide gelişim uzmanı Zuhal Erdem karakterine yaşam verecek.

Tims&B Productıons tarafınca yeni sezonda seyirci karşısına çıkması hazırlanan Kara Dut dizisi Adana’da çekilecek. Gerilim dolu hikayesi olacak diziyi Murat Saraçoğlu yönetecek. Dizide kitapları oldukca satan gelişim uzmanı olan Zuhal Erdem’in çarpıcı hikayesi mevzu olarak ele alınacak. ATV ekranlarında seyircisi ile buluşacak dizinin Eylül ayında yayınlanması umut ediliyor.

Kara Dut Oyuncuları

Birce Akalay (Zuhal Erdem)

Atv ekranlarında yayımlanacak Kara Dut Oyuncuları netleşti. Birce Akalay dizide hanım başrol olarak yer alacak. Birce Akalay 19 Haziran 1984 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 40 yaşlarının içinde olan oyuncu 173cm uzunlukta ve 53kg ağırlığındadır. Miss Turkey yarışmasında 3. olan güzel oyuncu sonrasında Avrupa’da mankenlik yapmıştır. Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu son dönemde Kuş Uçuşu dizisindeki görevi ile gündeme gelmiştir. Daha ilkin Minik Ağa, Son Yaz, Babil, Bir Derdim Var dizilerinde rol alan oyuncu Kara Dut dizisinin hanım başrolü oldu.

Zuhal Erdem, meşhur bir yazardır. Kitapları oldukca satan bir gelişim uzmanı olan Zuhal Erdem’in çarpıcı hikayesi mevzu olarak ele alınacak.

Atv ekranlarında yayımlanacak olan Kara Dut Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Siz dizinin oyuncuları olarak kimleri görmek istersiniz? Görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum ekle