Dizi

Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon

Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon

Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman? 1.Sezon

 

Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman? TRT 1 ekranlarının sevilen yapımı Kara Ağaç Destanı için yeni sürem onayı çıktı. Bu haberimizde 1.sürem finali tarihini sizlerle paylaşacağız.

TRT 1 ekranlarında her cuma seyircisi ile buluşan Kara Ağaç Destanı Oyuncu kadrosunda Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Hasret Conker, Merih Öztürk, Hakan Boyav, Ayten Uncuoğlu, Gülçin Hatıhan, Sevtap Özaltun, Deniz Altan, Berfin Kıymaz, Oğulcan Arman Uslu, Kenan Civiz, Sekvan Serinkaya, Eray Ertüren, Nurhayat Boz, Mehmet Şeker, Sultan Sarohan, Taylan Meydan, Halil Demir, Alessa Dilara Demircan, Erhan Mirahmetoğlu benzer biçimde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

Kara Ağaç Destanı Sezon Finali Ne Zaman?

23 Şubat 2024 Cuma günü ilk bölümüyle birlikte TRT 1 ekranlarında yerini alan Kara Ağaç destanı yeni sezonda da devam edecek. İlk sezonunda Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Gaddar benzer biçimde yapımların oldukça arkasında kalan dizi için final sonucu alınmadı. Sevilen dizinin yeni sezonda yüksek küçük bir ihtimal günü değişmesi planlanıyor.

TRT 1 ekranlarında piyasaya çıkan Kara Ağaç Destanı dizisi izlenme sayılarında istenileni veremese de yeni sezonda da ekran severlerle buluşacak. TRT yönetimi Kara Ağaç, Teşkilat, Mehmed Fetihler Sultanı, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yapımlarının yeni sezonda da yer alması için 0nayı verdi. Böylelikle Kara Ağaç Destanı dizisi ilk sezonuna 7 Haziran 2024 Cuma günü 15.kısmı ile birlikte veda edecek.1714722510 859 Kara Agac Destani Sezon Finali Ne Zaman 1Sezon

Kara Ağaç 1.Sezon Final Tarihi

Gaddar, Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını dizilerinin izlenme sayılarında oldukça oldukça arkasında kalan Kara Ağaç Destanı dizisi böylelikle birlikte 7 Haziran 2024 Cuma günü sürem finali meydana getirecek. 15.Kısmı ile ilk sezonuna ara verecek dizinin eylül ayında tekrardan seyircisi ile buluşması planlanıyor. Bakalım oyuncu kadrosunda iyi mi değişimler meydana gelecek.

Kara Ağaç Destanı Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız 

Yorum ekle