Kanal D’nin Yeni Dizisi ‘Annem Ankara’ Detayları Belli Oldu

0

Sezon Finali Yapan ‘İnci Taneleri’ Yerine Gelecek

Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaşmış olduğu ‘İnci Taneleri’ dizisi sürem finali yapmış oldu. İzleyicilerin merakla beklediği yeni dizi ‘Annem Ankara’ ise hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

‘Annem Ankara’ Dizisinin Başrol Oyuncusu Kim?

Bergüzar Korel, geçtiğimiz sürem ‘Düğüm’ adlı diziyle ekrana döndü ve yeni sezonda ‘Annem Ankara’ dizisinde başrol oynaması planlanıyor. Meşhur oyuncu, kızı Leyla’yı dünyaya getirdikten sonrasında gelen teklifleri değerlendirirken, sezonun iddialı işlerinden kabul edilen ‘Annem Ankara’ dizisinde rol oynaması için teklif aldı.

Kanal D'nin Yeni Dizisi 'Annem Ankara' Detayları Belli Oldu

‘Annem Ankara’ Dizisinin Konusu Nedir?

Başak Angigün, ‘Annem Ankara’ dizisinin senaristliğini, evlatları için büyük bir cenk veren kendi anası Zuhal Angigün’ün gerçek yaşam hikayesinden esinlenerek kaleme aldı. Dizi, özverili bir annenin evlatları için verdiği mücadeleyi mevzu alacak.

Kanal D'nin Yeni Dizisi 'Annem Ankara' Detayları Belli Oldu

Yönetmen Koltuğunda Faruk Teber

‘Annem Ankara’ dizisinin yönetmenliğini ise Faruk Teber üstlenecek. Teber, daha ilkin başarı göstermiş projelere imza atmış bir isim olarak biliniyor ve bu yeni dizide de yönetmen koltuğunda oturacak.

Merakla Beklenen Dizi Ne Zaman Yayınlanacak?

‘Annem Ankara’ dizisinin gösterim zamanı hemen hemen kesinleşmedi. Ancak, yapım şirketi BKM tarafınca çekilecek olan dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor ve yeni sezonda seyirciyle buluşması planlanıyor.

‘Annem Ankara’ Dizisinin Diğer Detayları

Yapım Şirketi: BKM
Başrol Oyuncusu: Bergüzar Korel (teklif aşamasında)
Senarist: Başak Angigün
Yönetmen: Faruk Teber

Konu: Gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenerek kaleme alınan, evlatları için büyük bir cenk veren cefakar bir annenin öyküsü.
Sezon finali icra eden ‘İnci Taneleri’ dizisinin yerini alacak olan ‘Annem Ankara’ dizisi, seyirciler tarafınca büyük bir merakla planlanıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan bu yeni diziyi kaçırmamak için takipte kalınca!

Leave A Reply

Your email address will not be published.