Dizi

Kan Çiçekleri Yeni Sezon Ne Zaman? 2024 3.Sezon Başlangıç Tarihi

Kan Çiçekleri Yeni Sezon Ne Zaman? 2024 3.Sezon Başlangıç Tarihi

 

Kanal 7 Ekranlarının en sevilen yapımı Kan Çiçekleri dizisi bilinmiş olduğu suretiyle 5 Temmuz 2024 Cuma günü sürem finali yapmıştı. Bu haberimizde Kan Çiçekleri Yeni Sezon Ne Zaman? 3.Sezon Başlangıç Tarihi sorularına cevap bulacağız.

Hafta içi her gün 16.30’da seyircisi ile buluşan Kan Çiçekleri dizisi oyuncu kadrosunda  Barış Bektaş, Yağmur Yüksel, Dilek Güler, Berkay Çınar, Selinay Taşol ve Nalan Teşkilat, Yılmaz Ulutaş, Ceyda Pınar, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Göksel Kayahan, Dilan Düzgüner, Ezgi Sunan şeklinde popüler ve deneyimli adlar içeriyor.

Kan Çiçekleri Yeni Sezon Ne Zaman?

Kanal 7 ekranlarının en oldukca izlenen yapımları içinde yer edinen Kan Çiçekleri dizisinin başrollerinde Barış Bektaş ve Yağmur Yüksel içeriyor. 2.sezonu ile 5 Temmuz 2024 Cuma günü sürem finali icra eden dizinin 3.sezonu için ön antak kalma yapılmış oldu. Kan Davası’nın aşka dönüşmesini mevzu alan dizinin set ekibi şu anda dinlence yapıyor.

Gelecek sezonda da Kanal 7 ekranlarında yer alacak olan dizinin ana karakterleri Dilan ve Barış ile antak kalma şimdiden yapılmış oldu. Bakalım dizinin oyuncu ekibine hangi adlar veda edecek? Hangi isimlerle devam edilecek? Geçtiğimiz yıl 18 Eylül 2023 Pazartesi günü tekrardan seyircisi ile buluşan dizinin gene Eylül ayının ikinci haftasında görücüye çıkması umut ediliyor.1719408288 440 Kan Cicekleri Yeni Sezon Ne Zaman 2024 3Sezon Baslangic Tarihi

Kan Çiçekleri 3.Sezon Başlangıç Tarihi

Kan Çiçekleri dizisinin 2.sezonunda yaşanmış olan vakalar seyircisini bir fazlaca şok etmişti. Dilan ve Baran’ın düğününde Konağa olan hücum yüzünden çiftimiz ayrılmıştı. Dilan’ı, Sabiha Emiroğlu kaçırmış ve alıkoymuştur. Bunu öğrenen Baran ortalığı yıkmış, Dilan’ı kurtarmak için canını ortaya koymuştu. Sırların havaya uçuştuğu 2.sezonun bitmesi ile birlikte seyirciler Kan Çiçekleri dizisinin 3.Sezon Başlangıç Tarihi’ni merak etti. Sevilen dizi Eylül ayının ikinci haftasında tekrardan seyircisi ile buluşacak.

Kan Çiçekleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu