Dizi

Kan Çiçekleri Sezon Finali Ne Zaman? 2.Sezon

Kan Çiçekleri Sezon Finali Ne Zaman? 2.Sezon

Kan Çiçekleri Sezon Finali Ne Zaman? 2.Sezon

 

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün seyircisi ile buluşan Kan Çiçekleri dizisi sürem finali halletmeye hazırlanıyor. Bu haberimizde Kan Çiçekleri Sezon Finali Ne Zaman? 2.Sezon sorularına cevap bulacağız.

KANAL 7 ekranlarının en popüler yapımı olan Kan Çiçekleri dizisi 2 sezondur seyircisi ile buluşuyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Barış Bektaş, Yağmur Yüksel, Dilek Güler, Berkay Çınar, Selinay Taşol ve Nalan Teşkilat, Yılmaz Ulutaş, Ceyda Pınar, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Göksel Kayahan, Dilan Düzgüner, Ezgi Sunan benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Kan Çiçekleri Sezon Finali Ne Zaman?

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün 16.10’da seyircisi ile buluşan Kan Çiçekleri dizisi gelecek sezonda da Kanal 7 ekranlarında olacak. 3.Sezonu için onay çıkan dizinin başrollerinde Barış Bektaş ve Yağmur Yüksel yer ediniyor. Sevilen dizi Kan Davası ile süregelen bir aşk öyküsünü mevzu alıyor.

Kanal 7 yönetimi Kan Çiçekleri dizisinin 3.sezonu için onayı verdi. İzlenme değerlerinde oldukça yüksek reyting alan dizi sürem finali halletmeye hazırlanıyor. Kan Çiçekleri dizisi 5 Temmuz 2024 Cuma günü 354.Bölümüyle birlikte sürem finali meydana getirecek. Gelecek sürem için şimdiden dizinin Baran ve Dilan’ı ile antak kalma yapılmış oldu.1715401439 314 Kan Cicekleri Sezon Finali Ne Zaman 2Sezon

Kan Çiçekleri 2.Sezon Finali Tarihi

Yeni sürem öncesi Kader ve Sabiha’nın ayrılığı fazlaca konuşulacak. Yeni sezonda oyuncu ekibinin büyük bir halde korunacağı Kan Çiçekleri dizisi 354.Bölümüyle birlikte sürem finali meydana getirecek. Bakalım yeni sürem öncesi hangi oyuncularla antak kalma yapılacak? Siz kimin bu dizide rol almasını isterdiniz?

Kan Çiçekleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle