Dizi

Kan Çiçekleri Cihan Neden Ayrıldı? Göksel Kayahan Neden Yok?

Kan Çiçekleri Cihan Neden Ayrıldı? Göksel Kayahan Neden Yok?

Kan Çiçekleri Cihan Neden Ayrıldı? Göksel Kayahan Neden Yok?

 

Kanal 7 ekranlarının en popüler yapımlarından önde gelen Kan Çiçekleri dizisinde sürem finali öncesi yeni bir ayrılık yaşandı. Bu haberimizde Kan Çiçekleri Cihan Neden Ayrıldı? Göksel Kayahan Neden Yok? sorularına cevap bulacağız.

KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün seyircisi ile buluşan dizinin oyuncu kadrosunda Barış Bektaş, Yağmur Yüksel, Dilek Güler, Berkay Çınar, Selinay Taşol ve Nalan Teşkilat, Yılmaz Ulutaş, Ceyda Pınar, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Göksel Kayahan, Dilan Düzgüner, Göksel Kayahan Ezgi Sunan şeklinde adlar yer alıyordu. Ancak dizide ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor.

Kan Çiçekleri Cihan Neden Ayrıldı?

Kan Çiçekleri dizisinde Cihan Karabey’in vedası fazlaca konuşulacak. Sevilen diziden sürem finali öncesi yeni bir ayrılık yaşandı. Dizide Cihan Karabey karakterine yaşam veren Göksel Kayahan ayrıldığını duyurdu. Senaryo gereği Kan Çiçekleri dizisine veda ettiğini belirten Göksel Kayahan toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla birlikte ekip arkadaşlarına da veda etti.

354.Bölümüyle birlikte Kan Çiçekleri dizisi 2.sürem finalini halletmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda oyuncu ekibinin iyi mi olacağı hemen hemen netleşmeyen dizide yeni bir ayrılık yaşandı. Dizinin en sevilen karakterlerinden önde gelen Cihan Karabey karakteri diziye veda etti. Sizce Cihan Neden Ayrıldı?1715118321 388 Kan Cicekleri Cihan Neden Ayrildi Goksel Kayahan Neden Yok

Kan Çiçekleri Göksel Kayahan Neden Yok?

Kanal 7 ekranlarında piyasaya çıkan Kan Çiçekleri dizisi oyuncu kadrosunda ilk sezonundan bu yana rol alan Göksel Kayahan sevilen dizide Cihan Karabey karakterine yaşam veriyordu. Artık yeni projelerde rol almak istediğini belirten Kayahan yeni sürem öncesi yapımcı ile yeni bir sözleşme imzalamadı. Böylelikle birlikte sevilen karakter diziye veda etmiş oldu.

Kan Çiçekleri 2.Sezon Finali Tarihi İçin Tıklayınız

Yorum ekle