Kalpazan Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

0

Kalpazan Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

SHOW TV ekranlarında yayımlanacak olan Kalpazan Oyuncuları netleşti. Karizmatik oyuncu Salih Bademci başrol olarak yer alacak. Bademci, Dizide Darphane görevlisi Adem karakterine yaşam verecek.

03 Medya tarafınca yeni sezonda seyircisi ile buluşacak Kalpazan dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yayımlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Namuslu, işinde gücünde olan Darphane Protokol Görevlisi olan Adem’in bir kalpazana dönüşme hikayesinin mevzu olarak ele alındığı diziyi Sema Ali Erol, Mahir Erol, Ayşenur Sıkı ve Türküler Özgül yazıyor.

Kalpazan Oyuncuları

Salih Bademci (Adem)

Kalpazan Oyuncuları içinde adam başrol olarak yer alacak Salih Bademci 15 Ağustos 1984 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 40 yaşlarının içinde olan oyuncu 179cm boyundadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu Kiralık Aşk ve Ulan İstanbul dizilerinde canlandırdığı Sinan ve Ceyhun karakterleri ile bilinmektedir. 2015 senesinde İmer Örneksiz ile dünya evine giren Salih Bademci’nin İklim isminde bir kızı da bulunmaktadır. Başarılı oyuncu daha ilkin Dilek Taşı, Yalancı, Kırmızı Oda, İstanbullu Gelin benzer biçimde yapımlarda da rol almıştır.

Değerli takipçilerimiz, Kalpazan Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Sizce dizinin hanım başrolü kim olmalı? Görüşlerinizi bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.