Kahve falında şimşek görmek ne anlama gelir? Falda şimşek görmenin anlamı

0

Kahve falında şimşek görmek ne anlama gelir? Falda şimşek görmenin anlamı

Kahve falları bir çok süre öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğim şeylere ümit etmek benzer biçimde gelir. Her ne alınyazısı fallar kaderi belirlemese de öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğimiz durumların ipuçları benzer biçimde hal alır. Doğru fal bakabilmek için gerçek hayatta odaklanmak gerekir. Herkes faldan anlamasa da görülen sembollerin anlamları ile ortaya bazı şeyler çıkartabilir. Peki kahve falında şimşek görmek ne anlama gelir? İşte bu probleminin cevabı haberimizde….

KAHVE FALINDA ŞİMŞEK GÖRMEK  NE ANLAMA GELİR?

Fincan falında görülen şimşek, yaygın olarak korku ve kaygı olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibinin kısa süre içinde endişeli ve korku dolu bir haber alacağının emaresi olarak belirtilmektedir. Genellikle fena ve mutsuzluk olarak yorumlanmaktadır.

Kahve Falında ve Tabakta Şimşek Çıkması Anlamı

Tabakta görülen şimşek, hastalığı ve ölüm haberinin geleceği mevzusunda data alınacağı olarak bilinmektedir. Tabakta çıkan şimşek, kişinin yakınlarından birinin ölüm ve hastalık haberinin alacağı olarak yorumlanmaktadır. Tabağın yanına ev yada şahıs işareti çıkması ile beraber şimşek görülmesi, hastalığın evden birinin ya da dışardan birinin getireceği anlamına gelmektedir.

Falda Görülen Şimşek

Bazı yorumculara gore falda görülen şimşek, maddi sıkıntılar yaşanacağının ve ticari anlamda fena haberlerin alınacağı manasına gelmektedir. Şimşek işaretinin uzunluğu, maddi sıkıntının yükseklik derecesinin belirlenmesinde önemlidir. Evli olan kişilerin fincan falında çıkan şimşek, ihanet ve saklanılan data olarak geçmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.