Genel

Kahve falında R harfi görmek ne anlama gelir? Falda R harfi görmenin anlamı

Kahve falları bir çok vakit öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğim şeylere ümit etmek benzer biçimde gelir. Her ne alınyazısı fallar kaderi belirlemese de öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğimiz durumların ipuçları benzer biçimde hal alır. Doğru fal bakabilmek için gerçek hayatta odaklanmak gerekir. Herkes faldan anlamasa da görülen sembollerin anlamları ile ortaya bazı şeyler çıkartabilir. Peki kahve falında R harfi görmek ne anlama gelir? İşte bu probleminin cevabı haberimizde….

KAHVE FALINDA R HARFİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Kahve falında çıkan R harfinin anlamı harfin fincan içindeki konumuna gore değişim göstermektedir. Genel anlamına gore isminde R harfi olan birisi ile ilişkiniz olacağını göstermektedir. Eğer R harfi fincanın ortasına yakın ise mutlu bir ilişkiniz olacağına, uzak bir yerde ise mutsuz olacağınıza işaret etmektedir.

Kahve falı yorumcularına gore büyük R harfinin anlamı değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı yorumculara gore isminde R harfi olan birisinin size zarar verebileceği şeklinde de yorumlanabilmektedir. Bu kişinin sizi devamlı kıskanacağı anlamı da çıkabilmektedir. Bazı yorumculara gore ise minik r harfi olduğunda isminde r harfi olan birisinin size büyük yardımı olacağına yorumlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu