Genel

Kahve falında kilit görmek ne anlama gelir? Falda kilit görmenin anlamı

Kahve falları bir çok vakit öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğim şeylere ümit etmek şeklinde gelir. Her ne yazgı fallar kaderi belirlemese de öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğimiz durumların ipuçları şeklinde hal alır. Doğru fal bakabilmek için gerçek hayatta odaklanmak gerekir. Herkes faldan anlamasa da görülen sembollerin anlamları ile ortaya bazı şeyler çıkartabilir. Peki kahve falında kilit görmek ne anlama gelir? İşte bu probleminin cevabı haberimizde….

KAHVE FALINDA KİLİT GÖRMEK  NE ANLAMA GELİR?

Falda kilit görmek özlem gidermek manasına gelir. Genellikle pozitif yönde yorumlanır. Usta falcıların söylediğine gore falında kilit gören kimse uzun süredir görmediği biriyle görüşecektir. Görüşeceği kimse aslen sevilmiş olduğu ve kıymet verdiği kimsedir. Aralarını ayıran bunca zamandan sonrasında yine bir araya gelmiş olarak eskilerden konuşacaklar ve aradaki boşluğu kapatmaya çalışacaklardır. 

Kimi falcı için kahve falında asma kilit çıkması doğru karar verildiğini gösterir. Mühim bir mevzuda aldığınız tehlikeli sonuç kararın doğru olduğuna yorumlanır. Bu falcılara gore verdiğiniz karar hakkında hala daha kafanızada sual işaretleri var ise ve acaba iyi mi yaptım diye düşünüyorsanız bu şekilde düşünmenize gerek kalmamıştır. Verdiğiniz karar sizi zorlamıştır lakin doğru sonucu vermişsinizdir.

Kahve falı yorumcularının bazılarına gore ise falda çıkan kilit iki şekilde yorumlanır. Falda açık kilit görmek iyi manalara gelirken, falda kapalı kilit görmek fena yorumlanır. Bu yorumculara gore açık kilit sıkıntılarınızın biteceğine ve önünüzdeki engellerin ortadan kalkacağına işarettir. Kapalı kilit ise sorun ve çetrefil işler anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu