Genel

Kahve falında kertenkele görmek ne anlama gelir? Falda kertenkele görmenin anlamı

Kahve falları bir çok süre öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğim şeylere ümit etmek benzer biçimde gelir. Her ne alınyazısı fallar kaderi belirlemese de öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğimiz durumların ipuçları benzer biçimde hal alır. Doğru fal bakabilmek için gerçek hayatta odaklanmak gerekir. Herkes faldan anlamasa da görülen sembollerin anlamları ile ortaya bazı şeyler çıkartabilir. Peki kahve falında kertenkele görmek ne anlama gelir? İşte bu probleminin cevabı haberimizde….

KAHVE FALINDA KERTENKELE GÖRMEK  NE ANLAMA GELİR?

 Falda kertenkele görmek, kişinin yaşantısında rahat bir döneme girdiğine işarettir. Ancak bu devrin rahat geçmesi, fal baktıran kişinin yaşamı adına alacağı kararlar üstünden belirlenecektir. Bu dönemde şahıs aşk bakımından küçük süreli bir kaygı aralığı yaşayabilir. Bu durum ilişki üstünden yaşanmış olan itimat probleminden dünyaya gelecektir.

 Olayın daha çok sizi etkilememesi adına, takıntılı ruh halini bir kenara koyup, her şeyi akışına bırakarak yaşamak ilişki için en doğru karar olacaktır. Kişi falında kertenkele gördükten sonrasında maddi anlamda birazcık sorun yaşayabilir. Fakat bu durum çevrenizin ve ailenizin yardımıyla düzene girecek ve kazanç düzeyinizde ciddi artışlar gözlemlenecektir. Sosyal yaşantınızda ise sessiz bir devrin başlangıcı yaşanacak ve aileniz ile durgun bir yazışma içinde olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu