Genel

Kahve falında bulut görmek ne anlama gelir? Falda bulut görmenin anlamı

Kahve falında bulut görmek ne anlama gelir? Falda bulut görmenin anlamı

Kahve falları bir çok süre öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğim şeylere ümit etmek şeklinde gelir. Her ne alınyazısı fallar kaderi belirlemese de öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğimiz durumların ipuçları şeklinde hal alır. Doğru fal bakabilmek için gerçek hayatta odaklanmak gerekir. Herkes faldan anlamasa da görülen sembollerin anlamları ile ortaya bazı şeyler çıkartabilir. Peki kahve falında bulut görmek ne anlama gelir? İşte bu probleminin cevabı haberimizde….

KAHVE FALINDA BULUT GÖRMEK  NE ANLAMA GELİR?

Falda bulut görmek güzel anlamlara gelmektedir. Fal sahibi için bolluk ve bolluk var anlamına gelir. Fincanda bulut görmek de aynı şekilde bolluk ve bereketi temsil eder. Bunun yanı sıra tabakta bulut görmek ise fal sahibinin malının artması ve gayrimenkul bakımından zenginli elde etmesi anlamına gelir.

FALDA KARA BULUT NE ANLAMA GELİR?

Falda kara bulut çıkması fal sahibinin bir süre sorun çekmesi anlamına gelir. Fincanda kara bulut çıkması çeşitli sorunların ortaya çıkması fakat bu sorunların yardımlaşarak çözülmesi anlamına gelir. Tabakta kara bulut çıkması ise ortaya çıkan sorunların daha uzun süre kendini göstermesi anlamına gelir. Fal sahibinin çevresinde güzel insanoğlu biriktirmesi iyi olacaktır.

KAHVE FALINDA ŞİMŞEKLİ BULUT ANLAMI NEDİR?

Kahve falında şimşekli bulut çıkması öfkeli bir kişiye işaret eder. Fal sahibinin çevresinde hiddet kusan birileri var anlamına gelir. Fincanda şimşekli bulut görülmesi hiddet anlamına gelmektedir. Fal sahibinin kendisi ya da çevresinden birinin aşırı öfkelenmesi şeklinde yorumlanır. Tabakta şimşekli bulut olması ise yabancı bir kimsenin öfkesine tanık olmak anlamına gelir.

FALDA PARÇALI BULUT

Falda parçalı bulut görülmesi fal sahibinin duygusal olarak bitkinlik hissetmesi anlamına gelir. Fincanda parçalı bulut belirmesi duygusal kırgınlık ve bitkinlik anlamına gelir. Tabakta parçalı bulut simgesi çıkması ise başka bir kimsenin duygusal kırgınlığını görmek ve destek olmak anlamına gelir. Falda parçalı bulur şekli duygusal çöküntü anlamına gelir.

FALDA BÜYÜK BULUT

Falda büyük bulut görmek güzel mesajlar vermektedir. Fal sahibi için sıkıntıların yavaş yavaş gitmesi anlamına gelir. Fincanda büyük bulut çıkması fal baktıran kişinin maddi olarak sıkıntıları bitecek anlamına gelir. Tabakta çıkan bulut şekli ise aile içindeki maddi ve içsel sorunların kısa süre içinde çözülmesi anlamına gelir. Falda büyük bulut çıkması sıkıntıdan kurtulmak olarak belirtilmektedir.

FALDA GÜLEN BULUT

Bir kimse falında gülen bulut simgesi görmüşe o şahıs içindeki sıkıntıdan kurtulacak ve daha neşeli bir yaşam şekline haiz olacak anlamına gelir. Fincanda gülen bulut figürü görmek hayatına sevinç katan bir kimse ile tanışmak şeklinde yorumlanır. Tabakta gülen bulut simgesi görmekte aynı şekilde sevinç saçan bir kimse anlamına gelir. Sıkıntılarından bu şahıs yardımıyla kurtulmak anlamına gelir.

TABAKTA KÜÇÜK BULUT ANLAMI

Kahve falında tabakta minik bulut çıkması minik mutluluklar yaşanacağına ve bu mutlulukları paylaşacak biri ile tanışmaya işaret eder. Fincanda minik bulut çıkması ise yeni süregelen duygusal bağ anlamına gelir. Fal sahibi duygusal olarak birine bağlanmak üzeredir. Falda minik bulut çıkması duygu anlamına gelir. Sevgi ve mutluluk olarak da anlatılır.

FİNCANDA İKİ BULUT ÇIKMASI

Kahve falında fincan içinde iki tane bulut çıkması yeni dostluklar ya da yeni ilişkiler oluşturmak anlamına gelmektedir. Ayrıca tabakta iki tane bulut simgesi belirmesi maddi olarak güçlenmeye ve kazancın artmasına işaret eder. Falda iki bulut çıkması her yönü ile pozitif yönde bir halde yorumlanmaktadır. Maddi ve içsel olarak kazanmak anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu