Kahve falında ay görmek ne anlama gelir? Falda ay görmenin anlamı

0

Kahve falları bir çok süre öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğim şeylere ümit etmek şeklinde gelir. Her ne alınyazısı fallar kaderi belirlemese de öğrenmek istediğimiz yada olmasını istediğimiz durumların ipuçları şeklinde hal alır. Doğru fal bakabilmek için gerçek hayatta odaklanmak gerekir. Herkes faldan anlamasa da görülen sembollerin anlamları ile ortaya bazı şeyler çıkartabilir. Peki kahve falında ay görmek ne anlama gelir? İşte bu probleminin cevabı haberimizde….

KAHVE FALINDA AY GÖRMEK  NE ANLAMA GELİR?

Falda ay, en sık görülen figürler içinde yer alır. Genellikle pozitif bir halde yorumlanır. Falda ay görmek, fal sahibinin herhangi bir hastalığı var ise tüm hastalıklardan yakın bir süre içinde kurtulacağına ve eski sağlığının yerine geleceğine işaret eder. Kahve falında görülen ay figürü, fal sahibinin tüm maddi sıkıntılardan kısa bir süre içinde kurtulması şeklinde yorumlanır. Falda ay görmek, hayatınızda oldukça güzel gelişmeler yaşanacağını simgeler. Aynı zamanda bu fal, hayatınıza girecek olan birinin hayatınızı aydınlatacağına işaret eder.

FALDA YARIM AY NE ANLAMA GELİR?

Falda yarım ay, fal yorumlarında en sık görünen şekiller içinde yer alır. Kahve fincanının dibinde kalan telve sonucunda oluşan bu biçim çoğu zaman hayırlı olarak yorumlanır. Falında yarım ay gören kişinin hanesine ay doğar. Ay doğması ise, hayırlı gelişmeler anlamına gelir. Aydınlık bir gelecek ve alacağınız güzel haberlerin de yakın bulunduğunu işaret eder.

Falcı için ise rüyada yarım ay görmek, kıvılcım anlamına gelir. Bu da falcılara bakılırsa falda çıkan yarım ay fal sahibinin hayatında meydana gelecek kıvılcımlardır. Bu kıvılcımlar yardımıyla de güzel gelişmelerin ateşini yanar. Aynı zamanda bu fal, kişinin aşık olacağını gösterir. Aşık olan kişiler için de evlilik için doğru dönemin geldiğinin işaret eder. Aynı şekilde bir girişimde bulunmak isteyen kişiler için ya da kafasında bazı planlar yapmak isteyen kişiler için bu süre uygun bir zamandır. Kıvılcımı ateşleyerek istediklerini alması gerekir.

KAHVE FALINDA HİLAL GÖRMEK

Kahve falında hilal görmenin anlamı, şahıs uzun süredir sıkıntılı bir dönem yaşayarak ve savaşım ediyorsa bu sürecin pozitif bir halde biteceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumcuya bakılırsa de falda hilal ay çıkması, falına bakılan kişinin ya da ailesinden birisinin erişeceği yüksek bir mertebeyi de düşündürür. Falında ay çıkan şahıs yapmış olduğu meslekte mühim seviyede yükselecek ve mevkiisi giderek artacaktır. Aynı zamanda yüksek mevkii sahibi olan kişilerle tanışabilir.

FALDA TERS AY ÇIKMASI

Falda ters ay şekli çıkması, insanoğlunun uzun seneler kendi hayalinde olan tüm şeylere kısa süre içinde kavuşacağını ifade eder. Kahve falında ise, aya benzeyen biçim çıkan kişiler, evli ise eşi ile beraber oldukça uzun seneler rahatlık içinde yaşar. Aynı zamanda da devamlı eşini mutlu ederek ona layık olacak eş olarak kalır. Falda ters ay çıkması, bazı işlerinizin ters gideceğine işaret eder. Ama kısa bir süre içinde tüm problemler çözüme kavuşur.

TABAKTA AÇIK ŞEKLİNDE AY ÇIKMASI ANLAMI

Tabakta açık şeklinde ay çıkması, fal sahibinin tüm hastalıklarından ve sıkıntılarından oldukça yakın bir süre içinde kurtulacağı anlamına gelir. Aynı zamanda fal sahibi, girmiş olduğu yanlış bir işin hemen hemen başındayken durumun farkına vararak büyük bir zarara uğramaktan da kurtulabilir. Fal sahibi, çevresindeki kişilerin de yardımıyla oldukça daha iyi bölgelere gelebilir ya da işini büyütmek isteyebilir. Tabakta açık bir halde ay çıkması, hayatınıza girecek kişinin tüm hayatınızı pozitif yönde değiştireceğini ve size uğurlu geleceğini gösterir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.