Genel

İzmit’te Bayram Pazarı Ne Zaman Kurulacak? Alışveriş Saatleri ve Detaylar Neler?

Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar, Kurban Bayramı öncesi bayram pazarının kurulacağı tarihler hakkında mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. Bayram pazarının, İzmit Doğu Kışla kapalı pazar alanında 12-15 Haziran tarihleri içinde açık olacağını belirten Kumsar, hem pazarcı esnafına hem de vatandaşlara müjdeli haberi verdi.

Bayram Pazarı Ne Zaman Kurulacak?

Bayram Pazarı Hangi Günler Açık Olacak? Kocaeli Pazarcılar Odası Başkanı Ramazan Kumsar, bayram pazarının 12 Haziran Çarşamba günü kurulmaya başlanacağını ve 15 Haziran Cumartesi (arefe günü) akşamına kadar açık kalacağını duyurdu.

İzmit'te Bayram Pazarı Ne Zaman Kurulacak? Alışveriş Saatleri ve Detaylar Neler?

Alışveriş Saatleri Nedir?

Bayram Pazarı Hangi Saatlerde Açık Olacak? Kumsar, pazarın sabah 08.00 ile akşam 21.00 saatleri içinde açık olacağını belirterek, tüm vatandaşları gönül rahatlığıyla alışveriş halletmeye çağrı etti.

İzmit'te Bayram Pazarı Ne Zaman Kurulacak? Alışveriş Saatleri ve Detaylar Neler?

Bayram Pazarında Neler Bulunacak?

Pazarda Hangi Reyonlar Açık Olacak? Bayram pazarında tüm reyonların açık olacağını ve vatandaşların gereksinimlerini rahatça karşılayabileceğini ifade eden Kumsar, hem pazarcı esnafının hem de vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı ve hayırlı alışverişler diledi.

İzmit'te Bayram Pazarı Ne Zaman Kurulacak? Alışveriş Saatleri ve Detaylar Neler?

Başkan Kumsar’dan Mesaj

Bayram Pazarı ile İlgili Başkan Kumsar Ne Dedi? Başkan Kumsar açıklamasında, “Değerli hemşerilerimiz, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilsin diye Kurban Bayramı öncesi bayram pazarımızı 4 gün açık tutacağız. Tüm vatandaşlarımızı 4 gün süresince açık duracak bayram pazarımıza bekliyoruz” dedi.

Bayram Pazarına Nasıl Gidilir?

İzmit Doğu Kışla Kapalı Pazar Alanı Nerede? İzmit Doğu Kışla kapalı pazar alanı, kent merkezine yakın konumuyla kolay ulaşılabilir bir noktada bulunuyor. Toplu taşıma araçlarıyla da rahatça ulaşabileceğiniz bu pazarda, bayram alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz.

Kocaeli’de bayram alışverişinizi rahat ve keyifli bir halde yapmak için İzmit Doğu Kışla kapalı pazar alanında kurulacak bayram pazarını ziyaret etmeyi ihmal etmeyin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu