Genel

‘İnci Taneleri’nde Büyük Sürpriz! Piraye, Azem’in Gerçek Yüzünü Öğrendi! Son Bölümü İzle

'İnci Taneleri'nde Büyük Sürpriz! Piraye, Azem'in Gerçek Yüzünü Öğrendi! Son Bölümü İzle

Dilber’in Zor Durumu

Dün akşam gösterilen bölümde Azem (Yılmaz Erdoğan), otele vardığında Zahir’i (Mustafa Yıldıran) görüp Dilber’in (Hazar Ergüçlü) yanında bitiverdi. Zahir’in tehditlerinden kurtulmak isteyen Dilber, uyku ilacı kullanarak onu etkisiz hale getirdi. Ancak Zahir’in uzun süre uyanmaması üstüne Dilber, Yıldız (Umut Beste Kargın) ve Zerre (Orkuncan İzan) onun öldüğünü düşünüp paniğe tutuldu ve Azem’den yardım istedi.

İnci Taneleri 16. Bölüm İzle ( Son Bölüm)

Piraye’nin Kararı

Piraye (Selma Ergeç), Azem ile Ayça’nın (Ideal Hilal Ziraatçi) yakınlaşmasını ve Azem ile olan ilişkilerinin gidişatını Sibel (Begüm Atak) ile paylaştı. Bu düşüncelerinden dolayı beraber olduğu Cenk (Bekir Aksoy) ile yollarını ayıracağını deklare etti. Ancak Piraye’nin Azem ile yakınlaşması, Cenk’in dikkatini çekti ve sürpriz bir evlenme teklifi getirdi. Piraye’nin negatif cevabı Cenk’i derinden sarstı ve iki adam arasındaki rekabet iyice kızıştı.

Azem’in Büyük Sırrı

Bölümün finalinde, Azem, Piraye’ye gerçekleri açıklamaya karar verdi. Piraye’yi akşam yemeğine çağrı eden Azem, ona her şeyi anlatmak için hazırlık yaparken, Niyazi (Muhammet Kulu), Azem’i otelden almaya vardığında Azem’in gerçek adını öğrendi ve bu bilgiyi Talip (Suat Güzey), Tayfun (Emsalsiz Çoban) ve Cenk ile paylaştı. Azem, yemeğe oturduklarında Piraye’ye, “Eğer beraber bir yola çıkacaksak bilmen ihtiyaç duyulan bir şey var” diyerek konuşmaya başladı. Ancak bu esnada Talip, Tayfun ve Cenk’in ani müdahalesiyle konuşma kesildi. Üçünün bir arada olmasına şaşıran Piraye, ne işe yaradığını sordu. Talip, Azem’in gerçek adını ve geçmişte karısını öldürmek suçundan hapis yattığını deklare etti. Bu izahat Piraye’yi derinden sarstı ve Azem’in sessiz kalışı karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

'İnci Taneleri'nde Büyük Sürpriz! Piraye, Azem'in Gerçek Yüzünü Öğrendi! Son Bölümü İzle

Kuvvetli Kadro, Etkileyici Senaryo

BKM imzalı ve Yılmaz Erdoğan’ın senaristliğini yazıya döktüğü ‘İnci Taneleri’, kuvvetli oyuncu ekibiyle dikkat çekiyor. Dizide Yılmaz Erdoğan ile beraber Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Sera Kutlubey, {Güven Kıraç}, Yasemin Baştan, Bora Cengiz ve Gülenay Kalkan rol alıyor. Her karakterin kendine özgü hikayeleriyle örülü bu proje, Şenol Sönmez’in yönetmenliğinde perşembe akşamları Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

'İnci Taneleri'nde Büyük Sürpriz! Piraye, Azem'in Gerçek Yüzünü Öğrendi! Son Bölümü İzle

Yeni bölümleri merakla beklenen ‘İnci Taneleri’, seyircilere sürprizlerle dolu bir sürem vaat ediyor.

Yorum ekle