Dizi

İnci Taneleri Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi

İnci Taneleri Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi

 

Kanal D ekranlarında her perşembe seyircisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi bilinmiş olduğu suretiyle 30 Mayıs 2024 Perşembe günü sürem finali yapmıştı. Bu haberimizde İnci Taneleri Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi sorularına cevap bulacağız.

25 Ocak 2024 Perşembe günü 1.bölümüyle birlikte sürem hayatına başlangıç meydana getiren İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, {Güven Kıraç}, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Umut Beste Kargin, Emsalsiz Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, Gözde Kocaoğlu şeklinde adlar yer ediniyor.

İnci Taneleri Yeni Sezon Ne Zaman?

30 Mayıs 2024 17.bölümüyle birlikte sürem finali meydana getiren İni Taneleri dizisi başrollerini Hazar Ergüçlü ve Yılmaz Erdoğan paylaşıyor. Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı İnci Taneleri dizisi bomba şeklinde bir sürem finali yapmıştı. Ağustos ayının son haftası sete çıkması beklenen dizi Eylül ayının ikinci haftasında 18.Bölümüyle birlikte tekrardan seyircisi ile buluşacak.Inci Taneleri Yeni Sezon Ne Zaman

Dizinin Sezon Finalinde neler olmuştu;

Perşembe günlerinin en oldukca izlenen dizisi olan İnci Taneleri dizisi 17.Bölümüyle birlikte sürem finali yapmıştı. Dilber, Yıldız ve Zerre Azem Hocanın da kavga etmiş olduğu olaylı koca Zahir’i öldürme planları yapmaktaydı. Azem’in vazgeçirmesi ile birlikte bu planı atlatan ekip Zahir’e denk gelir. Zahir ve Dilber’in kavgasını ayırmak isteyen Yıldız’a, Zahir tokat atar. Yıldız kafasını Duvar’a çarpmıştır. Bakalım Yıldız’ın akıbeti ne olacak?

İnci Taneleri 2.Sezon Başlangıç Tarihi

17.Bölümüyle birlikte İnci Taneleri dizisi 30 Mayıs 2024 Perşembe günü sürem finali yapmıştı. Senaryosu ile birlikte 2.Sezonuna bomba bir giriş yapması beklenen İnci Taneleri dizisi Ağustos ayının son haftasında setlere çıkacak. Dizi 18.bölümüyle birlikte Eylül ayının ikinci haftasında tekrardan seyircisi ile buluşacak.

Dizinin oyuncu ekibine yeni adlar de dahil oluyor. Yeni Gelenler Dahil Tam Liste İnci Taneleri Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu