Dizi

İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir? Bora Cengiz Kim? Sevgilisi

İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir? Bora Cengiz Kim? Sevgilisi

İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir? Bora Cengiz Kim? Sevgilisi

 

İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir?  Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından kabul edilen İnci Taneleri dizisinde Nehir’in Nişanlısı karakterine yakışıklı oyuncu Bora Cengiz yaşam verecek.

Her perşembe 20.00’da seyircisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, {Güven Kıraç}, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Umut Beste Kargin, Örneksiz Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, İrem Çıray Bora Cengiz, Kubilay Aka  benzer biçimde adlar içeriyor.

İnci Taneleri Nehir’in Nişanlısı Kimdir?

Kanal D ekranlarında her perşembe seyircisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizide Nehir’in Nişanlısı karakterine yakışıklı oyuncu Bora Cengiz yaşam verecek. Bilindiği suretiyle Nehir, Azem Hoca’nın kızı, Cihan’ın da kız kardeşidir.

Bora Cengiz Kim?

Son olarak Ömer dizisinde Atilla Örneksiz karakterine yaşam veren Bora Cengiz 9 Aralık 1990 İstanbul doğumludur. 2024 yılı itibari ile 34 yaşlarının içinde olan oyuncu lisans eğitiminin peşinden oyunculuk dersleri almıştır. Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik, fotağrafçılık ve yönetmenlik de yapmaktadır. Daha ilkin Alparslan:Büyük Selçuklu, Kalp Yarası, Alev Alev, Ramo, Bodrum Masalı benzer biçimde dizilerde de rol almıştır.1715397635 643 Inci Taneleri Nehirin Nisanlisi Kimdir Bora Cengiz Kim Sevgilisi

Bora Cengiz Sevgilisi

İnstagramda @booracengiz kullanıcı adıyla yer edinen oyuncunun ortalama 250 bin takip edeni ve 200 gönderisi bulunmaktadır. Oyuncunun hem medyada hem de toplumsal medya hesaplarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

İnci Taneleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle