Dizi

İnci Taneleri Meltem Kimdir? Gözde Kocaoğlu Kim? Evli Mi?

İnci Taneleri Meltem Kimdir? Gözde Kocaoğlu Kim? Evli Mi?

İnci Taneleri Meltem Kimdir? Gözde Kocaoğlu Kim? Evli Mi?

 

İnci Taneleri Meltem Kimdir? Kanal D ekranlarının en popüler yapımı İnci Taneleri dizisinde Meltem karakterine güzel  oyuncu Gözde Kocaoğlu yaşam verecek.

Kanal D ekranlarında her perşembe seyircisi ile buluşan İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, {Güven Kıraç}, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Umut Beste Kargin, Örneksiz Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, Gözde Kocaoğlu şeklinde adlar yer ediniyor.

İnci Taneleri Meltem Kimdir?

Dizide Nusret karakterine yaşam veren Nusret Kocaoğlu’nun kardeşi Gözde Kocaoğlu da İnci Taneleri dizisinin oyuncu ekibine katıldı. Güzel oyuncu dizide Meltem karakterine yaşam verecek. Nehir’in diziye dahil olması ile birlikte ortalık bir fazlaca kızışmıştı.

Gözde Kocaoğlu Kim?

Son olarak İnci Taneleri dizisine katılan Gözde Kocaoğlu 3 Şubat 1986 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 38 yaşlarının içinde olan güzel oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun kardeşidir. Kardeşi ile İnci Taneleri dizisinde birlikte rol alacaklar. Başarılı oyuncu kariyerine Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile adım atmıştır.1714710379 493 Inci Taneleri Meltem Kimdir Gozde Kocaoglu Kim Evli Mi

Gözde Kocaoğlu Dizileri

  • İnci Taneleri- Meltem
  • Baş Belası- Simge
  • Babil- Demet
  • Aşk Laftan Anlamaz– Çağla
  • Fatmagül’ün Suçu Ne- Deniz Ilgaz

Gözde Kocaoğlu Evli Mi?

İnstagramda @gozdekocaoglu kullanıcı adıyla yer edinen oyuncunun ortalama olarak 100 bin takip edeni bulunmaktadır. Güzel oyuncunun medyaya yansıyan adam arkadaşı bulunmamaktadır.

 İnci Taneleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle