Dizi

İnci Taneleri Aleyna Kimdir? Zilan Duru Biyografisi Sevgilisi

İnci Taneleri Aleyna Kimdir? Zilan Duru Biyografisi Sevgilisi

İnci Taneleri Aleyna Kimdir? Zilan Duru Biyografisi Sevgilisi

 

İnci Taneleri Aleyna Kimdir? Kanal D ekranlarının en popüler yapımı olan İnci Taneleri dizisinde Aleyna karakterine 1988 doğumlu güzel oyuncu Zilan Duru yaşam veriyor.

Kanal D ekranlarında her perşembe günü seyircisi ile buluşan İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosunda Zilan Duru, Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, {Güven Kıraç}, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Umut Beste Kargin, Örneksiz Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, Gözde Kocaoğlu şeklinde popüler ve deneyimli adlar yer ediniyor.

İnci Taneleri Aleyna Kimdir?

İnci Taneleri dizisinde fırtınalar esmeye devam ediyor. Reyting rekortmeni dizide Aleyna karakterine 1988 doğumlu oyuncu Zilan Duru yaşam veriyor. Reyyaz Bey’i aldatması ile diziye dahil olan Aleyna karakteri sonradan Cihan’ın ortağı Necmi’ye gönül verir. Aklıyla kalbi içinde gidip gelen Reyyaz Bey acaba Aleyna’yı öldürecek mi?

Bu öldürme görevini de Cihan’a vermiştir. Ancak Cihan doğal ki bu şekilde bir hata yapmaz. Cihan ve Necmi Aleyna’yı kurtaracaktır. Bizler Diziseti ekibi olarak Necmi ile Aleyna’nın aşk yaşayacağını düşünüyoruz. Sizler bu ikili hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Zilan Duru Kim?

İnci Taneleri dizisinde Aleyna karakterine yaşam veren Zilan Duru 20 Temmuz 1988 Diyarbakır doğumludur. 2024 yılı itibari ile 36 yaşlarının içinde olan oyuncu Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Modellik kariyeri de bulunan oyuncu 2010 senesinde Avon Güzellik yarışmasında 1.olmuştur. Oyunculuk kariyerine 2004 senesinde Büyük Buluşma dizisi ile adım atmıştır.1715177757 755 Inci Taneleri Aleyna Kimdir Zilan Duru Biyografisi Sevgilisi

Zilan Duru Dizileri

  • İnci Taneleri- Aleyna
  • Muhteşem Yüzyıl- Gülbahar
  • Lale Devri- Zehra
  • Derin Sular- Ceren Kozlu

Zilan Duru Sevgilisi

İnstagramda @zilanduru kullanıcı adıyla yer edinen Zilan Duru’nun toplumsal medya hesaplarını incelediğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

İnci Taneleri Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız

Yorum ekle